Açık Deniz Öztürk Almaç Karşısında

Ekranların alengirli oyuncusu Engin Öztürk, tıpkısı markanın reklam yüzü oldu.

ÇEKİMLER İĞNEADA’DA YAPILDI

Nautica X Açık Deniz Öztürk kullanılmamış derlem çekimleri geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Çekimler, koleksiyonun temasına merbut kalınarak İğneada’bile yıpranmamış nesil kamp deneyimi adına ortaya sâdır Longosphereve Longoz Ormanları Milli Parkı’nda gerçekleşti.

İki dönme süren çekimler, Tamer Yılmaz’ın objektifine yansıdı.

Rotasını maceraya çeviren markanın bakir koleksiyonu 1 Teşrinievvel itibariyle mağazalarda satışa sunulacak.

ENGİN ÖZTÜRK KİMDİR?

Engin Öztürk kimdir, nereli, kaç yaşında; Engin Öztürk, 28 Eylül 1986 tarihinde Eskişehir’birlikte doğmuştur. Türk kol, sinema ve piyes oyuncusu. Asker emeklisi bire bir ağababa ve ev hanımı tıpkısı annenin dördüncü çocuğudur.

Eskişehir’da yetik ve Eskişehir Fatih Anadolu Lisesi’nden çıkışlı olmuştur. Darülfünun eğitimi için Ankara’ya gelmiş ve henüz bilahare 2008 yılında Hacettepe Üniversitesi Heybet Konservatuvarı seyir bölümünde okumaya başlamış, 2012 yılında çıkışlı olmuştur.

2003 yılında Hava Gedikli Patika Erdemli Okuluna girmiş ve 2005 yılında mezun olmuştur. Ancak henüz sonra askeriye mesleğinin kendisine akla yatkın olmadığını anlamış ve konservatuvara girmiştir. Piyes merakı üstelik Gelgel Gedikli Iz Erdemli Okulunda girdiği Seyretme Kolundan gelmektedir.

2010 yılında seçmelerine katıldığı Fatmagül’ün Suçu Ne? ünlü Yazı D dizisinde Hakikat Yaşaran karakterine avlu verdi. Sekans Engin Öztürk’ün Türkiye ve Zenci ülkelerinde tanınmasına etken olmuştur. Dizinin 2012 yılında sona ermesi konusunda üniversite okuduğu dönemde hem baziçe oynadığı hem da barmenlik yaptığı barın sahibi ünlü aktör Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünü üstlendiği Behzat Ç. Aynı Ankara Polisiyesi dizisinde Saha Komiseri Emre karakterini canlandırmıştır.

Bunun beraberinde Star Tv’birlikte yayınlanan Mefret Yüzyıl dizisinde II. Harbi rolünü üstlenmiştir. Film Yıldızı Tv’dahi yayınlanan Hatırla Rağbet dizisinin dekoratörlük okuyup marangoz olan Yusuf rolünü canlandırmıştı.

Öztürk serencam adına ’50 Metrekare’ adlı dizide gösteriş aldı.

Share: