AK Tümen Umumi Komutan Yardımcısı Vedat Demiröz Sultangazi’de vatandaşlarla buluştu

SELIM Öğür Umumi Komutan Yardımcısı ve Bitlis Milletvekili Vedat Demiröz, YANLIŞSIZ Öğür İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve Sultangazi Şehremini Av. Abdurrahman Dursun, Karşı Karşıya 100 Ahit programı kapsamında Sultangazi’bile işlek vatandaşlarla ayrımsız araya geldi.

DOĞRU Öğür Umumi Komutan Yardımcısı Bitlis Mebus Vedat Demiröz, YANLIŞSIZ Fırka İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Sultangazi Şehremini Av. Abdurrahman Dursun, DOĞRU Öğür Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, AK Tümen Sultangazi Eş Kolları Başkanı Vasfiye Ayvalı, DÜRÜST Tümen Sultangazi Deneyimsizlik Kolları Başkanı Yasin Bakırcı, meclis üyeleri ve şehremaneti komutan yardımcıları, Karşı Karşıya 100 Periyot programı kapsamında Sultangazi’de işlek vatandaşlarla tıpkısı araya geldi.

Karşı Karşıya 100 Çağ programı kapsamında ilçenin dört bir beraberinde esnaflar, öğrenciler, cemiyet temsilcileri ve toplumun parçalanmamış kesiminden birçok yurttaş müzakere edildi. Programın böylelikle ise çokça sayıda gencin katılımıyla, Sanat Sokağı’nda Gençlik Buluşmaları gerçekleştirildi.

“YÜZ YÜZE 100 BÖLÜM DİYEREK SULTANGAZİ’DEYİZ”

Dokunmadık istek, çalınmadık konu bırakmamaya azimli olduklarını belirten DÜRÜST Tümen Genel Başbuğ Yardımcısı ve Bitlis Mebus Vedat Demiröz, “Sultangazili vatandaşlarımızla samimi gelen ayrımsız muhabbeti paylaşıyoruz. Esnaf kardeşlerimizi musahabe ederek artağan kazançlar diliyoruz. Emekçi kardeşlerimizle buluşuyoruz. Gençlerimizin heyecanına tanık oluyoruz. Bulunmaz Sultangazililere misafirperverliklerinden periferi teşekkür ediyor, muhabbetimizin daima olmasını diliyorum” dedi.

“YÜZLERDE GÜLÜMSEME, GELECEĞE UMUT OLACAĞIZ”

“Bizim meselemiz, arzu kazanmaktır” diyen DOĞRU Fırka İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ise, “İstanbul’umuzun seçme kapısını çalacak, yüzlerde gülücük, geleceğe imge olacağız. Gündeş durağımız Sultangazi. Bulunmaz vatandaşlarımızla arzu köprüleri kurmaya bitmeme ediyoruz. Sultangazili gençlerimizin de gözleri ışıl ışıl, enerjileri durumunda. Seçme biri yarınlara ilham kaynağı olacak değerde. İlk günün heyecanı ve inancıyla, geçmişten aldığımız deneyim ve geleceğe dayalı umudumuzla çalışmaya devam ediyoruz” diye niteleyerek konuştu.

“KOMŞULARIMIZLA DAİMA HEVES GÖNÜLEYİZ”

Sultangazililerle sürekli arzu birliği içerisinde olduklarını belirten Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, “Yüz Yüze 100 Aktarılma çalışmamız kapsamında, DÜRÜST Tümen Umumi Başkan Yardımcımız Sayın Vedat Demiröz, DOĞRU Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe ve kaymakamlık teşkilatımızla birlikte Sultangazili komşularımızla ile ayrımsız araya geliyoruz. Değme devir sahada, komşularımızla gönül gönüleyiz. Gençlerimiz, çocuklarımız, büyüklerimiz, esnaflarımız, öğrencilerimiz, yani Sultangazi’dahi hareketli bütün komşularımızı candan seviyoruz, hepsine ayrı ayrı derece veriyoruz. Tığ, nazik ve güçlü bire bir aileyiz. Bu içtenlikle, bu heyecanla, bu azimle tıpkısı defa henüz ‘Hep Alay Malay Elan İyiye!’ diyoruz” ifadelerini kullandı.

Share: