Aktör Onur Tuna sosyal medyada aşka geldi! İşte sevgilisinin doğum gününü kutladığı o romantik sözler

Oyuncu Onur Tuna başrolünde vadi aldığı “Mahkum” dizisi zaman arası verdikten sonra Filipinler’e tatile gitmişti. Ünlü oyuncuya tatilde Yasemin Yazar’nın haremlik ettiği ve ikilinin kullanılmamış bir aşka yelkenli açtığı ortaya çıkmıştı. Hususi hayatı için haddinden fazla çok konuşmayan Saygınlık Tuna, sevgilisi Mısır Yasemini Yazar ile çekilmiş pozunu Instagram’dan paylaştı.

“SEN BÜTÜN YANIMDA OL”

Aktör, sevgilisinin mevlit gününü “Güzel sevgilim. İyi ki… İyi ki doğmuşsun. Sen bilcümle yanımda, önümde ol…” sözleriyle kutladı. Onur Tuna’nın sevgilisiyle foto paylaşması, “İlişkileri evliliğe akla yatkın ilerliyor” yorumunun yapılmasına neden oldu.

ONUR TUNA KİMDİR?

Haysiyet Tuna, 02.07.1985 tarihinde Çanakkale’üstelik dünyaya geldi. 9 Eylül Üniversitesi İktisat Fakültesinde lisans eğitimini bitirdi. Kudretli insan Veli Üniversitesi konservatuvarında Görüşme Müziği gürültülü eğitimi da aldı.

Ortaokul ve lise yıllarında temaşa oyunlarında fariza düzlük Tuna, İzmir Müjdat Gezen Konferans Merkezi’nde 2.5 yıl oyunculuk eğitimi görmüştü. İstanbul’da Üç Mota, Hale Algan, Craft ve Saim Güveloğlu’ndan terbiye aldı. Daha sonraları Maltalık Bitmeme Ediyor dizisi ile 2011 yılında profesyonel oyunbazlık kariyerine adım attı.

Ardından Filinta, Bıçkın Kalpgâh, Haram Elma, Tansık Doktor gibi dokuz canlı çokça projede izleyici karşısına imdi. Bugünlerde FOX’ta başlayan Mahkum dizisinde Fırat Bulut karakterini canlandırıyor.

YASEMİN YAZICI KİMDİR?

8 Eylül 1997’de İstanbul’da doğan Yasemin Musannif, Dialog ve Pera Iyicene Sanatlar okullarında diksiyon ve oyunculuk eğitiminin birlikte dans ve sanlı eğitimi dahi aldı. Meslek yıllarında Türki, Fransızca ve İngilizce dillerinde, “Kral Oidipus”, “Antigone”, “Bire Bir Yaz Gecesi Rüyası”, “Lysistrata”, “Faust (vol. I)”, “Hugo Sistemi” ve “Terk” ünlü oyunlarla sahneye bundan sonra.

2018 yılında London School of Economics Içtimai Insan Bilimi bölümünden çıkışlı oldu. Üniversiteden çıkışlı olduktan sonradan London Academy of Music and Dramatic Arts (LAMDA)’ta gene oyunculuk üzerine yetişek aldı. Türkiye’ye dönme yaptıktan sonraları ise İstanbul Film Akademi’de Ezel Akay, Bahir Layemut kadar alanının ateş parçası isimlerinin eğitim verdiği “Kılgı Düzencilik Atölyesi” şehadetname programına katıldı. Mısır Yasemini Kalem “Sonuç Yaz” dizisinde canlandırdığı Baylanlık karakteriyle hayran kitlesini genişletti.Share: