Aziz Sebep’dan dolgunca veri! Hastaneye kaldırılmıştı…

Aziz Saika döneminde Fenerbahçe Kulübü’nde yöneticilik eden Avukat Şekip Mosturoğlu, Yargıtay’ın 3 Orak Ayı davasıyla ilgilendiren kararını içtimai medyada paylaştı.

3 Temmuz 2011’da başlayan ‘Futbolda Güya Al Kumpası’ davasında ukubet yargılaması süreci bugün sona erdi. İstanbul 13. Kilolu Ukubet mahkemesinin Muazzez Sebep, İlhan Ekşioğlu ve Şekip Mosturoğlu ile sair isimler üzerine verdiği beraat kararı, Yargıtay 5. Ceza Dairesi eliyle onandı.

Mosturoğlu, “3 Orak Ayı 2011 üstelik başlayan, ukubet yargılaması süreci zaman sona ermiştir.İst.13.Okkalı Ceza Mahkemesinin Sn.Eren Yıldırım, Sn.İlhan Ekşioğlu, ego ve yargılanan gayrı dava arkadaşlarımız için vermiş olduğu BERAAT KARARI Yrg.5.Ukubet Dairesi yoluyla ONANMIŞTIR. Camiamıza hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

3 Orak Ayı 2011 de başlayan, ukubet yargılaması süreci bugün sona ermiştir.İst.13.Yoğun Ukubet Mahkemesinin Sn.Eren Yıldırım,Sn.İlhan Ekşioğlu, ego ve yargılanan ayrıksı sav arkadaşlarımız için vermiş olduğu BERAAT KARARI Yrg.5.Ukubet Dairesi eliyle ONANMIŞTIR. Camiamıza anlı şanlı olsun.

— M.Şekip Mosturoğlu (@SntMSM) December 27, 2021

YARGITAY ŞİKE DAVASI VE AZİZ YILDIRIM KARARINI ONADI

Galatasaray’de gözler ast liglerde!

 

Başkan Ağaoğlu’ndan veto: “Transferi rüyasında görür”

 

Share: