Bafetimbi Gomis Galatasaray’da!

Tim Henman, Djokovic’in telkih olmadan oynayabileceği ülkelerin merbut olduğunu ve telkih olmadan kariyerine bitmeme etmesinin print olduğunu söyledi.

Bozuk acun 1 numarası İngiliz Tim Henman, Novak Djokovic’mağara güneş tacı virüsü aşısı konusundaki tutumunu değiştirmediği takdirde daha balaban unvanlar için savaşım etmesinin “çok ağırlık” olacağını söyledi. Henman, Djokovic’mağara Avustralya’dan sınır dışı edilmesini hiçbir kazananın olmadığı bir “fiyasko” kendisine nitelendirirken, Sırp raketin aşı olmadan oynayabileceği ülkelerin mecbur olduğunu söyledi.

HALA HANGİ KORTA AKSEPTANS EDİLECEĞİ BİLİNMİYOR

Sözcü’deki habere bakarak; Dünya genelinde yürürlükte olan güneş tacı virüsü kuralları ayn önüne alındığında, Djokovic’mağara bu yıl ilk kez hangi korta çıkacağı bibi hesap edilemiyor. Djokovic’mağara Roland Garros’taki san savunması, Fransa’nın geniş mekanlar amacıyla tıpkı güneş tacı virüs geçiş kuralına eş olması ve bakanların muafiyet olmayacağını söylemesi zımnında çirkin.

Wimbledon hayat dolu ayrımsız olasılık üzere görünse da, İngiltere’ye gelen aşısız ziyaretçiler 10 bölüm karantinada eğleşmek zorunda. ABD’ye giriş içinse bulunan kurallar Avustralya’ya haddinden fazla benziyor ve Djokovic ülkeye başlamak için ayrımsız muafiyete ihtiyacı olacak. Eurosport’s Cube’de Henman, “Djokovic fiyaskosunu düşündüğünüzde, yaşananlar basit karmakarışıktı. Düpedüz Djokovic’in Avustralya Bulutsuz’ta oynayamaması, etkinlik, taraftarlar ve Djokovic’mağara kendisi için hayal kırıklığı yarattı. Telkih olmazsa hevesli kariyerine devam etmesi çokça edisyon görüneceğinden, girebileceği ülkelerle berenarı ilişkin olacak kadar görünüyor” dedi.

Aşı karşıtı Djokovic’in Kovid-19 yatırımı ortaya çıktı!

 

Avustralya Başbakanı Morrison’dan Djokovic açıklaması: Henüz er bitebilir

 

Share: