Başbuğ Işıksu’dan, Karapınar Mahallesi’ne sava

Mahalle buluşmalarını muttasıl sürdüren Adapazarı Şehremini Bahtiyar Işıksu, Karapınar’bile vatandaşlarla buluştu. Mahalle sakinlerini mutlu eden bir erim birlikte veren Işıksu, “Karapınar Mahallemizde çocuk ve spor parklarını yaptık, mamure planlarında süreci tamamlıyoruz ve mahallemize müjdemiz olsun bir bile cemiyet alanı kazandırıyoruz. Iyi olsun” dedi.

Adapazarı Şehremini Mutlu Işıksu, SELIM Parti Adapazarı İlçe Başkanı Erol Görgülü, Toyluk Kolları Başkanı Ağa Kuşdili, sedir üyesi Besim Kıratlı, kuruluş mensupları ve muhtarlar ile gelişigüzel Karapınar Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Mahalle sakinleri ile çalışmaları değerlendiren Işıksu, biricik biricik notlar aldı, Karapınar’a müjdeler verdi.

Adapazarı’nın 84 mahallesinde deli dolu hizmetleri hayata geçirdiklerini vurgulayan Komutan Mutlu Işıksu, “Geri tün Papuççular ve Iri Hataplı Mahallelerimizdeydik bu akşam üstelik Karapınar’ımızdayız. Seçme mahallemizde istişareyle, etkin hizmetler sunmaya bitmeme ediyoruz. Karapınar Mahallemizde çocuk ve spor parklarını yaptık, imar planlarında süreci tamamlıyoruz ve mahallemize müjdemiz olsun ayrımsız da toplum örgütü alanı kazandırıyoruz. Yüzümüz bilcümle gülsün diye hamdolsun Adapazarı’mızda işlemler uğrunda. Oflaz olmasını diliyorum” diye niteleyerek konuştu.

Karapınar Muhtarı Osman Giray, gerçekleşen buluşmadan ve aldıkları müjdeden duydukları sevinci paylaşarak Başkan Işıksu’ya teşekkürname etti. Giray, “Karapınar’ımıza çok fena hâlde hizmetler alıyoruz, dernek alanı ihtiyacımızı ilettik ve müdrike müjdeyi Bahtiyar Başkanımız paylaşmış oldu. Bizler bile çok memnun olduk. Mahallemiz adına Mutlu Başkanımıza çok teşekkürname ediyorum” şeklinde konuştu. – SAKARYA

Share: