Başbuğ Salih Güngöralp: “Vatandaşlarımızın Liderimiz Fehamet Bahçeli ve Cumhur İttifakına olan güvenleri sonsuzdur”

Ulusalcı Debi Partisi (MHP) Van İl Başkanı Salih Güngöralp, beraberindeki partililerle Başkale ilçesindeki esnaf ve vatandaşı konuşma ederek sorunlarını dinledi.

MHP Van İl Başkanı Salih Güngöralp ve diyar yönetimi, MHP Başkale İlçe Başkanı Necdet Halitoğlu ile alay malay ilçede esnaf ve vatandaşı mülakat ederek sorunlarını dinledi. İlçede korkulu yürekten karşılanan MHP Van İl Başkanı Salih Güngöralp, memnuniyetini dile getirerek, ” Herhangi Bir devir esnafımızın ve vatandaşımızın beraberinde olduğumuzu ve öğür kapısının gelişigüzel ahit yalınlık olduğunu açıklamak istiyorum. Esnafımız, bin yıllardır süregelen ve sonsuza kadar bitmeme edecek tıpkı geleneğin temsilcileridir. Bizlere sakıt fariza ise bu mesleğin yarınlara güvenle taşınmasını sağlamaktır. Esnafımızın ve vatandaşların şikayet ve isteklerini vacip mercilere ileterek çözümün takipçisi olacağız” diyerek konuştu.

İlçe esnafının ve vatandaşın kendilerine gösterdiği ilgiden sevinme duyduğunu belirten İl Başkanı Güngöralp, “Tığ seçkin antlaşma Başkale esnafımızın ve vatandaşımızın yanı sıra olmaya bitmeme edeceğiz. Bizler esnafımızın tercümanı, vatandaşın umut ışığı, herkesin ortak tepke ve paydaşıyız. Vatandaşlarımızın Liderimiz Ululuk Bahçeli ve Topluluk İttifakına olan güvenleri sonsuzdur. MHP hem Van hem da Başkale’da Allah’ın izniyle şaha kalkacak. Ulusalcı Cereyan Partisi baştan sona canlı kadrolarıyla göreve hazırdır. Milliyetçi Debi Partisi ilkeli aynı partidir. Tamam himmet ve faaliyetlerinin temelinde mevki çıkarları vardır. İşte bu anlayış içerisinde bugün il ve kaza yönetimleri konusunda sakıt görevi, esnaf ziyaretlerimizi yaparak hesabına getirmiştir. Esnafımızın derdini dinledik, sıkıntılarını öğrendik. MHP, üstüne düşeni yapacaktır. Kimsenin bundan şüphesi olmasın. MHP, 2023 yılında yapılacak olan seçimlerde muvaffakiyetli tutmak için taşın altına elini değil gövdesini koymuştur. İl ve ilçe yönetimlerimiz azimli bir şekilde çalışmaktadır” ifadelerini kullandı.

Başkan Güngöralp, kendilerini güler yüzle karşılayan Başkaleli esnaf ve vatandaşa misafirperverlikleri ve kılıklı sohbetleri üzere teşekkürname etti. – VAN

Share: