Boşanma Kararı Sonrası Böyle Görüntülendi

Olay sosyal iletişim araçları hesabından yaptığı açıklamayla Mehmet Dinçerler’den boşanacağını duyurdu. Yazdığı notta “Anlaşarak sonlandıramadığımız amacıyla” ifadesini kullanması dikkat çekti.

Bu gelişmenin peşi sıra Hikâye, önceki akşam ezanı Ulus’ta bir mekan çıkışı görüntülendi.

MORALSİZ OLUŞU DİKKAT ÇEKTİ

Trafikte görüntülenen Hikâye, yüzünü marifetiyle gizlemeye çalıştı. Şarkıcının bir hayli moralsiz olduğu gözlendi.

Mehmet Dinçerler’in, boşanma kararının arkası sıra Hikâye’den mecmu takıları ve dünyaevi teklifi ettiği 3 milyon TL’lik yüzüğü birlikte kalın kafalı istediği argüman edildi.

Bütün bu iddiaların arkası sıra Mehmet Dinçerler sessizliğini bozdu.

“ŞAHSIMA YAPILAN YAKIŞTIRMALAR YAKIŞIKSIZ”

Dinçerler, “Şahsıma yapılan yakıştırmalar geçersizlik. İlişkimiz boyunca Vaka’nin müzakere hayatını yeryüzü çok destekleyen emanet bendim. Konserlerini ailemle gelişigüzel genişlik önden gururla izledim. O yüzden ortaya atılmış iddialar beni şaşırttı.

Evliliğimizi sonlandırma kararı ortak görüşümüzdür. Vaka’den hiçbir talebim olmamıştır. Kendi dünyama kaçmak adına herkesten tevakki etmek rica ediyorum” dedi.

İŞTE MEHMET DİNÇERLER’İN O AÇIKLAMASI

HADİSE KİMDİR?

Hadise nereli ve birçok yaşında; Vaka, 22 Ilk Teşrin 1985 tarihinde Belçika’nın Anvers kentinde dünyaya geldi. Fenomen aslen Sivaslıdır. 36 yaşındadır.

‘Hülya’ adında bir ablası, ‘Derya’ ve ‘Murat’ adlarında iki kardeşi vardır.

Annesi ve babası 1972 yılında gitmek için Belçika’ya gitti. Olay, üniversite eğitimini pazarlama ve çağcıl diller üzerine aldı. Müziğe olan ilgisi dolayısıyla mesleğini yapmadı, ailesinin dahi desteğiyle enstrüman eğitimi aldı.

Hikâye 11 yaşındayken temel ve babası evliliklerini sonlandırdı. 18 yaşına geldiğinde Idol yarışmalarının Belçika ayağı olan Idool 2003’e katıldı. Yarış sonucunda ilk 10’a giremedi fakat 6 kamer sonraları aynı resimlik teklifi aldı. Teklifi akseptans etmesinin peşi sıra albüm hazırlıklarına başladı.

İlk şarkısı ‘Sweat’i 1 Son Teşrin 2004’te single kendisine satışa sundu. Mayıs 2005’te ikinci single’ı ‘Stir Me Up’ı yayınladı ve önceki klibini birlikte bu şarkıya çekti. Şarkı sebebiyle adı Türk basınında kayran aldı. Teşrinievvel 2005’te üçüncü single’ı ‘Milk Chocolate Girl’ü satışa sundu. Kasım 2005’e gelindiğinde önce stüdyo albümü ‘Sweat’i yayınladı. Albümde düzlük düz ‘Ain’t No Love Lost’ ve ‘Bad Boy’ şarkılarını single yerine birlikte satışa sundu.

Şarkıcı, Ilkgüz 2007’dahi ikinci stüdyo albümünün önce single çalışması ‘A Good Kiss’i yayımladı ve klibini İstanbul’dahi çekti. Küçük Ay 2008’bile albümün ikinci single’ı ‘My Body’ yayınlandı. Şarkının klibi Şenol Korkmaz yönetmenliğinde çekildi.

Haziran 2008’de yayımlanan Serdar Ortaç albümü Nefes’te düz kayran ‘Düşman’ şarkısında düet şarkıcısı kendisine yer aldı. Bir ay zarfında ikinci stüdyo albümü ‘Olay’yi piyasaya sürdü. Albümdeki 10 şarkının sözlerini Yves Gaillard ile alay malay yazdı. Bunun yanı sıra ‘A Good Kiss’ şarkısının Düpedüz olan ve Sezen Katarakt tarafından yazılan ‘Deli Oğlan’ı de albüme ekledi

Ağustos 2008’dahi, MTV Avrupa Çalgı Ödülleri’nde Yeryüzü İyi Türk Hanende kategorisinde namzet namına gösterildi ancak ödülü Emre Münevver kazandı.

EUROVISION’A KATILMA SÜRECİ

Fenomen’nin 2009 Eurovision Üzüntü Yarışması’nda Türkiye desise edebileceğine dayalı geçmiş duyum 2007 yılının sonlarında daha çok. Ilk Teşrin 2008’de şarkıcının 2009 Eurovision Terane Yarışması’nda Türkiye’yi sahne edeceği açıklandı. 31 Açıklık 2008’de, Sinan Ağarmış ve Stefaan Fernande ile alay malay konkur amacıyla oluşturduğu ‘Düm Yegâne Yegâne’ şarkısını ilk kez TRT’dahi seslendirdi.

16 Mayıs 2009’dahi Rusya’nın başkenti Moskova’üstelik planlı yarışmada Azerbaycan, Belçika, Mürekkep Krallık, Fransa, İsviçre ve Makedonya’dan bütün fakül aldı; toplamda 177 puana ulaşarak, Norveç, İzlanda ve Azerbaycan’ın peşi sıra dördüncü oldu.

HADİSE’NİN HUSUSI YAŞAMI

1985 doğumlu olan Hikâye, 2022 yılı itibarıyla 36 yaşındadır

Hadise, geçtiğimiz aylarda aksiyon insanı Mehmet Dinçerler ile evlenmiştir.

MEHMET DİNÇERLER KİMDİR?

1988 yılında dünyaya mevrut Mehmet Dinçerler, adlı kıraathane markasının Türkiye CEO’sudur.

Türkiye’birlikte Hacı Sayid’in ikinci nesil ismi olan Mehmet Dinçerler, Hacı Sayid Yönetim Kurulu Başkanı Senet Dinçerler’in oğludur.

Baklavada ünlü tıpkı ayraç olan Hacı Sayid’in kurucusu Senet Dinçerler, Gloria Jean’s Coffees’in âdem evladı haklarını 2012 yılında satın aldı ve markayı oğlu Mehmet Dinçerler’e tasdik etti.

Türkiye’dahi yıllar önceki yok olmaya beniz tutan kıraathane zincirini alıp baştan canlandıran Mehmet Dinçerler, kısa müddet ortamında 65 şubeyle markayı yeniden piyasada tutmuştur.Share: