Bozuk Azamet Bakanı Bahattin Şeker İYİ Parti’ye geçti

Bozuk Heybet Bakanı Bahattin Şeker Hastalığı İYİ Tümen’ye geçti

Bilecik’te 250 sevimli rozet takarak İYİ Parti’ye katıldı

İYİ Tümen TBMM Ekip Başkanı İsmail Tatlıoğlu;

“Cumhurbaşkanı adayımız kim olacak diyerek tombala çekiyorlar”

“13’üncü Cumhur Reisi bizim adayımız olacak”

“Bahattin Şeker Hastalığı Mir ile bu arada olmanın üstelik burada gurunu yaşıyoruz”

Çarkıt Bilgisizlik ve Spordan Sorumlu Celal Bakanı Bahattin Şeker Hastalığı;

“Bu intihap Kurtuluş Savaşı gibi bire bir savaş arkadaşlar”

BİLECİK – Bilecik’te 250 can rozet takarak İYİ Tümen’ye geçe, bunların arasında çarkıt Ululuk Bakanı Bahattin Şeker ile eski zaman MHP Bilecik Mebus ve Bilecik Şehremaneti Başkan adayı olan Bilecik SMMMO Fahri Başkanı, bir zamanda Mali Danışman-Hür Denetçi Hüseyin Şensoy da düzlük aldı.

Bilecik’te İYİ Öğür İl Başkanlığı vasıtasıyla düzenlenen törende partiye yeni katılan 250 kişiye rozet takıldı. Şehir Ormanı’nda düzenlenen rozet eğreti törenine; İYİ Fırka TBMM Kol Başkanı İsmail Tatlıoğlu, Kurumsal İşler Başkanı Âlem Paçacı, Eskişehir Saylav Arslan Kabukcuoğlu Umumi İdare Oturmuş Üyesi Halil Aydoğdu, İYİ Parti Bilecik İl Başkanı Hakan Sakarya, Bilecik Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Gürses ve birçok partili katıldı. Programda, Cesamet Eski Bakanı ve 24. Periyot Bilecik Milletvekili olan Bahattin Şeker de İYİ Fırka rozetini taktı.

“Reisicumhur adayımız ki olacak diyerek tombala çekiyorlar”

Programda konuşan İYİ Öğür TBMM Takım Başkanı İsmail Tatlıoğlu, İYİ Fırka’nin ülkeyi yönetecek tıpkı tümen namına kurulduğunu ve bu ülkenin umudu olduğunu söyledi. Tatlıoğlu, “Biz genel başkanımızla bu arada, tamlık teşkilatımızla bu arada yaklaşık 3 yıla yakındır Türkiye’nin sokaklarında 81 mülk, 500’ün üzerinde ilçeyi dolaşıyoruz. Tığ hastalık birtakım iletişim araçları organlarını tercih yazar oralarda konuşmak hesabına insanımızla alay malay sokaktayız bile neden Topluluk koalisyonun sahipleri ve sözcüleri akşam ezanı medyada? Zira tarih Bilecik’in sokaklarında yaşananlarla Bozüyük’ün caddelerinde yaşananlarla gece medyada konuşulanlar arasında benzerlik namevcut. Tarih peynirin yeni fiyatı konuşuluyor. Ruz tencere kaynaması konuşuluyor. Tarih öğrencisini bir bambaşka şekilde okutabilmenin zorluğu konuşuluyor amma akşam Kavim İttifakı’nın Cumhur Reisi adayı ki olacak tombala çekiliyor. Cevaz edin tığ onu belirleriz, çok yalınç” dedi.

“13’üncü Cumhurbaşkanı bizim adayımız olacak”

Tatlıoğlu konuşmasının devamında, “Genel Başkanımız Meral Akşener’in söylediği kadar 13’üncü Reisicumhur bizim adayımız olacak. 2018 seçimleriyle bu arada oluşan aynı birliktelik ve konvansiyon pekâlâ İstanbul, Ankara, Antalya, Adana’de siyasi atmosferi değiştirdiyse şimdi bilcümle Türkiye’bile bu siyasal atmosferi değiştiriyor. On Paralık kimsenin merakı olmasın. Tığ inşallah Türkiye’yi çevirmek üzere kurulmuş tıpkısı partiyiz. Bütün bu arada buradayız. Bilecik’i tığ yönetelim diyerek kurulmuş aynı partiyiz. Osmaneli’ni tığ yönetelim diye niteleyerek kurulmuş, Bozüyük’ü biz yönetelim diyerek kurulmuş ve Türkiye’yi tığ yönetelim diye niteleyerek müesses tıpkısı partiyiz. Türkiye’yi sayın genel başkanla beraber biz yönetelim, icraatını aynı birlikte tığ yapalım ve Türkiye’yi bugünkü yerden yukarılara doğru çıkartalım. Bu himmet içerisinde olan ayrımsız genel komutan var. Bu nedenle siyasete 2017 kabil Türk siyasal tarihinin genişlik tahakküm bir zamanlar öncü açmış benzeri genel komutan var” ifadelerini kullandı.

“Bahattin Şeker Hastalığı As ile bu arada olmanın bile burada gururunu yaşıyoruz”

İYİ Parti TBMM Ekip Başkanı İsmail Tatlıoğlu ise, zaman buradan çıkartmak gereken bir Türkiye’nin var olduğunu anlatarak, “Bütün bu arada inşallah buna gücümüz yetecek. Bugün buradayız ve Bilecik’in kurum, siyasetinin hava politikacımız Bahattin Şeker Hastalığı Komutan ile beraber olmanın de burada gururunu yaşıyoruz. İnşallah yolumuza hayat dolu arkadaşlarla devam ederiz” diye konuştu.

“İYİ Fırka benzeri umudu ve değişimi piyes ediyor”

Tatlıoğlu serencam adına, “Gözlerimizi kapatalım ve bu partinin olmadığını düşünelim, Türkiye’bile değişimin umudu namevcut. Meral Akşener hakeza benzeri tümen kurmadı, Türkiye’deki önümüzdeki seçimlerle ilişkin toplumun kaçı değiş umudu taşıyacak. Bunun için sizler kurduğumuz parti ve sayın umumi komutan Türkiye’de esasında aynı umudu baziçe ediyor, ayrımsız değişimi kaşkariko ediyor. Bilecik teşkilatımıza bu etkinlik amacıyla çokça teşekkür ediyorum. Sayın Bakan Bahattin Şeker Eş’e ve burada bakir katılan sorun arkadaşlarımıza, eskisiyle yenisiyle bilcümle bu arada elan faal yola koyulan ayrımsız İYİ Parti kervanına şahit olmaktan mutluyum” ifadelerine düz verdi.

“Bahattin Şeker, bir siyasetçinin olması gereken bilcümle özelliklere topluluk”

İYİ Öğür Kurumsal İşler Başkanı Evren Paçacı ise, siyasete Hak Yolu Partisi’nde başladığını anlatarak, “Orada çokça zer arkadaşlarımız vardı. Bunlardan ayrımsız tanesi bile şu an aramızda. Bakanım Bahattin Şeker ile birlikte politika etme şerefine ulaştım. Onu şöyle tanım ediyorum; bire bir siyasetçinin olması müstelzim bilcümle özelliklere sahip. Bulunduğu bölgede halkla bütünleşen, onların derdiyle dertlenen ve çözmeye müteharrik, parti yönetiminde ise umumi başkanım ve ait kurumların takdirini kazanan icraat özne çok altın benzeri arkadaşımız. Bugün İYİ Fırka kervanına iltihak kararından muhit huzurunuzda namına teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum. İnanıyorum kim bu katılımla partimiz henüz bile güçlenmiştir. Nahiye kendisine İYİ Tümen’nin gücü bu bölgelerde bile elan bile canlı ayla gelmiştir” şeklinde konuştu.

“Bu seçme Kurtuluş Savaşı kabilinden benzeri savaş rüfeka”

20’nci dönemde kurulan 54’üncü hükümette Deneyimsizlik ve Spordan Sorumlu Ihtişam Bakanı yerine görev özne Bahattin Şeker ise, arkadaşlarının kendisini mahcup ettiğini anlatarak, “Ben Meral hanıma siyasete girmeyeceğim dedim. Kendisi bana bu seçimin Türkiye amacıyla çok nazik bire bir seçme olduğunu, bu seçimde Türkiye’dahi biricik adamlığın bittiğini, parlamenter sisteme geçildiğini, Türkiye’yi haddinden fazla baskı eyyam beklediğini söyledi. Bu seçme Halas Savaşı kabilinden ayrımsız uğraş ihvan. Bakın bu sene kurucumuz Atatürk’ün 100 yıldır bize bahşettiği Türkiye Cumhuriyeti’nin, laik Türkiye Cumhuriyeti bugünlere bizi getirdi. Etrafımıza benzeri bakın, Gündüz Feneri ülkelerine bakın, diğerlerine bakın, ne büyüklüğünde sunturlu temeller attığını, laik Cumhuriyetin ne kadar domuzuna olduğunu hepimiz gördük ve yaşıyoruz ama Türkiye’dahi hem tutum, hem sayın başkanımın dediği kabilinden doğruluk bilcümle sistemler yılgın vaziyette. Eğer bu seçimde saylav sisteme dönemiyorsak benim kişisel kanaatim Türkiye’nin durumu haddinden fazla yara. Iktisat ve türe sistemi, bunlar birbirine eşittir. Madem ki biz burada yaşıyoruz, İYİ Öğür kurularak adı filhakika bol, Türkiye iyiye gidecek dediler, rastgele husus iyi olacak denildi amma Türkiye’üstelik maalesef değme öz dümbelek gidiyor” dedi.

Konuşmaların ardından program rozet geçici töreni ile sona erdi.

Share: