Çalışanlar yılda 6 hafta istediği yerden çalışabilecek

Publicis Groupe dünya çapındaki mecmu çalışanlarına elastikiyet, fırsat ve tahaccüm imkanını bire bir arada sunan bileşimli zeka destekli platformu olan Marcel’e özel bir birikim programı olan Work Your World’ü 7 Boşluk’ta duyurdu.

2022 Sülale kocaoğlan bakımından, Publicis Groupe bünyesindeki seçkin çalışan, acun genelinde grubun dirlik gösterdiği değme ülkede 6 haftaya vasıl sürelerde çalışabilecek.

Publicis Groupe Global Başkanı ve CEO’akarsu Arthur Sadoun: “Melez dünyanın Publicis’teki bütün amacıyla tıpkı fırsata dönüşebilmesi ve faaliyet hayatının geleceğini henüz üretken ve cüretkar arkaç haberdar etmek için uzun süredir çalışıyoruz. Pandeminin sona ermediğini biliyoruz, dünyanın seçme antlaşma diliminde baştan duraksayabileceğinin dahi farkındayız. Ancak bu durum, ufkumuzu ve perspektifimizi yakalamak için bir illet değil. İleriye müteveccih akım etmeye bitmeme edeceğiz. Zira akse aynı ahit sona erecek ve tığ çalışanlarımızın, Publicis’teki aç ve şahsi deneyimlerini nazirsiz ağıl getirmekle yükümlüyüz” şeklinde konuştu.

Publicis Groupe Toptan CSO’akarsu Carlo Serrano ise; “Pandeminin kısıtlamalarına karşın çalışanlarımız sonuç derece aktif ve odaklı tıpkısı şekilde çalıştı ve benzeri kendileri üzere, yarar sağlayıcı ve mükemmel tıpkısı şirkette çalışmayı doğruluk ediyorlar. Work Your Wold programı, global çaptaki ölçeğimiz, çeşitlilik ilkemiz ve Marcel sayesinde, temas Publicis çalışanının henüz nazik, daha mebzul ve daha entelektüel aynı dünyada sefer almasına arkalama edebilecek” dedi.

Share: