Canlı horozlar bakir sezona iddialı hazırlanıyor

Yıpranmamış sezonda TFF U19 Seçkin B Ligi’nde savaşım edecek olan Denizlispor, yeni zaman hazırlıklarını Maharet Sorumlu Gökhan Ana nezaretinde sürdürüyor.

Yıpranmamış sezonda Elit B Ligi’nde ense ortalık üzere savaşım edecek olan Denizlispor grubunda; Adanaspor, Afjet Afyonspor, Altay, Ankara Keçiörengücü, Balıkesirspor, Bandırmaspor, Bodrumspor, Büyükşehir Şehremaneti Erzurumspor, Çaykur Rize A.Ş., Esenler Erokspor, Eskişehirspor, Eyüpspor, Gençlerbirliği, Kocaelispor, Manisa Ayak Topu Kulübü, Pendikspor Futbol A.Ş., Sakaryaspor A.Ş., Tuzlaspor A.Ş., Yılport Samsunspor takımları ile savaş edecek.

Ligi ve bakir sezon hazırlıklarını değerlendiren yeşil siyahlı takımın Teknik Sorumlusu Gökhan Hakikat, yeni zaman hazırlıklarının gayet bereketli geçtiğini vurguladı. Kök, “Şu temel büyüklüğünde 34-35 antrenmana yakın alıştırma devamlılığımız var. Hem fiziki anlamda hem bile taktiksel anlamda adım adım toparlıyoruz. Grup bu yıl 20 takımlı olmayacak. Sabık yıl 36 mızıka karşılaşma oynanmış tıpkı öbek vardı. Ama demin 20 takımlı tıpkı kol var. Onar takımlı iki gruba ayrılacak. Dokuz kokuz koşa devreli loda usulü oynanacak. 18 karşılaşma oynanacak. Karşılaşma sayısı anlamında geçtiğimiz yıllara göre sayı bir iki. Tabi bu çocuklar aksiyon çağında hangi kadar çok karşılaşma oynarlarsa o kadar iyi. Bu nedenle bu açığı tedbir maçları ile kapatmaya çalışacağız” dedi.

“A takıma giden aktör ayrımsız henüz dönmemeli”

Kullanılmamış sezon hazırlıkları çerçevesinde Yeşilçınarspor ile oynanan karşılaşmada takımın sonuç halini rüyet imkanı bulduklarını tamlayan Soy “İstediklerimiz var, gösterdiklerimiz var, yapmaya çalıştıklarımız var. Zir yapılar böke olma, yürek iktisap yerleri değildir. Madun yapılarda rüçhan gaye A takıma ferah oyuncular çevirmek olmalıdır. A takıma vereceğiniz oyuncu doğru oyuncu yerine A takıma gitmeli. Giden aktör bir daha gelmemeli” diye konuştu. – DENİZLİ

Share: