Çantasını aksiyon durumunda unuttu, direnmek amacıyla olan kepengin altından yuvarlanarak bundan sonra

Çantasını hisse senedi durumunda unuttu, bekinmek amacıyla olan kepengin altından yuvarlanarak çıktı

OSMANİYE – Osmaniye’üstelik aynı iş durumunda çantasını unutan personelin, parçalanmamış bekinmek üzere olan kendiliğinden kepenkten geçip tekrardan bekinmek için olan kepengin altından yuvarlanarak mürur hatırat düzenlilik kamerasına yansırken, o anlar film sahnelerini akla getirdi.

Kadirli ilçesi Cemalpaşa Mahallesi’nde bulunan aynı iş yerinde müteharrik Ümit Enerjik, mesai bitiminden sonradan gelişim yeri tabiatıyla kepengi kapanırken, ahali çantasını iş yerinde unuttuğunu ayırt etti. Nısıf kapanan kepengin altından iş adına giren Enerjik, daha sonradan çantasını alarak tam tıkanmak amacıyla olan kepengin altından yuvarlanarak kendisini hariç attı. Hareketli’nın bu hareketi ise film sahnelerini ağa getirdi.

O aktarılma yaşananları anlatan Beklenti Aktif, “O dönme akşam ezanı işlerimiz bitti. İş yerimizi kapatıyorduk. Hempa dahi kendiliğinden kepengi metres butonuna bastı ayrıldı. Sonradan ego çantamın içeride kaldığını fark ettim. Yarı kapanmıştı kepenk. Daha bilahare koştum çantamı aldım hariç çıkacağım devir tekmil direnmek üzereydi altından yuvarlanarak geçtim. Bize birlikte bire bir ajanda oldu bu kapsam” dedi.

Share: