CHP’li Torun, Ordu’da gündeme ait soruları yanıtladı Açıklaması

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, “Altılı Ganyan masa şu anda emniyetli adımlarla için bitmeme ediyor. her bir toplantı gelişerek, Türkiye’nin sorunlarının çözümü noktasında ortak birliktelik ortaya koyarak devam ediyor.” dedi.

Torun, Altınordu ilçesinde katıldığı tıpkısı izlence sonrası gazetecilerin gündeme ilgili sorularını yanıtladı.

Türkiye’nin yavaş yavaş seçime gittiğini tamlayan Torun, altılı ganyan masaya müteveccih arada bir kamuoyundaki değişik değerlendirmelerin, bu masayı üleştirme çabası olduğunu doğacak sürdü.

Seyit Torun, masanın etrafında bulunan liderlerin şu anda sorumluluklarının farkında olduğunu vurgulayarak, “Altılı Ganyan masa şu anda güvenli adımlarla yoluna bitmeme ediyor. beherglas derinti gelişerek, Türkiye’nin sorunlarının çözümü noktasında eş birliktelik ortaya koyarak devam ediyor.” diye konuştu.

Türkiye’yi içre bulunduğu sorunlardan kurtarabilmek ve çözüm çıkarmak amacıyla altılı ganyan masanın daima aynı araya geldiğini kaydeden Torun, “Elbette 6 ayrı siyasal partiyiz. bazı bazı değişik değerlendirmeler mümkün. Değişik görüşler mümkün. Ama bu masa milletin ve ülkenin geleceği üzere kuruldu. Tehlikesiz adımlarla birlikte için bitmeme ediyor.” ifadesini kullandı.

CHP’li Torun, altılı ganyan masanın adayının kim olacağı sorusuna ise şu yanıtı verdi:

“Altılı Ganyan masa bunu zamanı gelince açıklayacak. Onlar de öz aralarında kıymetlendirme yapıyorlar. Amma kimi vakit bunu farklı şekilde algılayan, algılatmaya çalışanlar tür. Amma inanıyorum kim 6 lider ayrımsız araya geldiğinde katiyen kazanacak adayla ve Türkiye’yi kucaklayacak, sorunlarını hep gelişigüzel ortak akılla çözecek tıpkısı adayla yola çıkacaktır.”

Share: