Dardanel’in balık fast food restoranı “I Love Fish” franchising sistemiyle büyümeye hazırlanıyor

Dardanel’in, nitelikli ve soylu erki balık fast food restoranı I Love Fish, franchising sistemiyle büyüklük genelinde büyümeye hazırlanıyor.

Dardanel açıklamasına bakarak, sürdürülebilir istihsal faaliyetleri, inovatif ürünleri ve pazara sunduğu ilklerle, bulunduğu tamam kategorilerde önder olan ortaklık, balık ve bahir ürünlerini bildirme iktisadi ve çabuk şekilde degaje kitlelere aksettirmek üzere I Love Fish konseptini sabık yıl hayata geçirdi.

Dardanel’in sunu bakir lokanta zinciri I Love Fish, İstanbul Beşiktaş Çarşı, Capitol AVM Altunizade ve Çanakkale Saat Kulesi’nde balık tutkunlarını ağırlıyor. Ulaşılabilir, nitelikli, lezzetli ürünleri ve yüzü sıcak konseptiyle I Love Fish, deminden franchising sistemiyle Türkiye geneline yayılmaya hazırlanıyor.

Dardanel kalitesi ve güvencesiyle bakir, ayrımlı, lezzetli ve soylu erki bir fast food balık deneyimi sunan I Love Fish; midye tavalı, ızgara levrekli ve mezgit schnitzel’li Balık Savmak çeşitlerinin birlikte, Balık Burger çeşitleri, Fish&Chips, Karides Royal, Titrem-tuni, Balık Kokoreç gibi söylence lezzetleri ve Boom Roll, Şişte Midye Tava, Midye Biber Dolması ve Korkunç Karides kabilinden atıştırmalıklar sunuyor.

Dardanel’in, AR-GE ve kullanılmamış istihsal hatlarına yaptığı 25 milyon doları aşan yatırımlar, I Love Fish için planlı inovasyon ve Ar-Ge çalışmalarına üstelik yansıyor.

Fast food balık konseptinde markalaşan I Love Fish, demin kullanılmamış yatırımcıları bu yükselişteki markayı Türkiye genelinde büyütmeye davet ediyor.

Çok müstehap ve zat alanında rakipsiz olan konseptiyle I Love Fish, azrail kitlesini seçkin sabık ahit genişletirken kullanılmamış yatırımcılara birlikte nazik fırsatlar sunuyor.

Dardanel, Türkiye’nin herhangi bir durumunda I Love Fish franchise’ı fethetmek isteyen yatırımcılara; bellik gücü, eksper eğitmenleri ve Türkiye nüfusunun yüzdelik 90’ına vasıl dağıtım lojistik ağıyla destek oluyor. Franchise talebinde bulunmak isteyenler, www.ilovefish.com.tr adresinden detayları öğrenip referans yapabiliyor.

Dardanel güvencesi ve tecrübesini azık perakendesi alanına taşıyan müşareket; inovatif yaklaşımıyla balık ve deniz ürünlerini sunma yıpranmamış konseptlerle tüketicilerle buluşturmayı hedefliyor. I Love Fish ile balık ve deniz ürünlerini henüz ulaşılabilir kılan Dardanel, balık tüketimini müzayede misyonuyla pazardaki istikrarlı büyümesini dahi sürdürüyor.

Açıklamada görüşlerine meydan verilen Dardanel Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Önen, I Love Fish konseptiyle ilgilendiren hem Türkiye’da geniş kitlelere ulaşacak hem dahi tam dünyaya ihraç edebilecekleri tıpkı beyin yarattıklarını rapor etti.

Önen, “Mecmu girişimcilere, zat alanında rakipsiz ayrımsız işe envestisman yapma imkanı sağlıyoruz. Hayalimiz, bu yenilikçi fast food balık konseptimizi Türkiye’den dünyaya tahsis etmek.” değerlendirmesinde bulundu.

Share: