Dip Sokaklar! Direktör Orhan Oğuz, 46 gözyaşı tezyifkâr Sadakat Antrenör ile Cihangir’de yakalandı

Orhan Oğuz, yönetmenliğini üstlendiği ‘Üst Sokaklar ‘dizisinden afi düz aktör Merbutiyet Koç’la Cihangir’deki tıpkı mekanda objektiflere yansıdı. Alay Malay yemek yiyen ikiliden Oğuz’un, geçtiğimiz yıl Üst Sokaklar dizisinde Sedef Hastalığı karakterini canlandırıp sekiz departman sonra diziden ayrılan 28 yaşındaki oyuncuya gönlünü kaptırdığı tez edildi.

YÜZÜNÜ GİZLEMEYE ÇALIŞTI

Birlikte görüntülendiklerini fark edince yüzünü gizlemeye çalıştığı tanıdık Sevgi Koç’un, 74 yaşındaki adlı yönetmenden 46 yaş bayağı olması dikkat çekti.

ORHAN OĞUZ KİMDİR?

Direktör oyuncu, yapımcı, senaryo yazarı, yazar. 24 Mart 1948, Kırklareli tevellütlü. Çocuk yaşlarda foto ve gösterici sanatına bağ duydu on şeş yaşında almaç asistanlığı ile başlayan sinema serüveninde bacanak gruplarıyla dört bodur film gerçekleştirdi. Sonraki yıllarda mesleğinde ilerleyerek, Türk sinemasının sunu ünlü yönetmenlerinden biri oldu. Başarıları nedeniyle çok sayıda ulusal ve arsıulusal ödüle değer görüldü. İlk eşi Nuray Oğuz’dan1993’te kural dışı, 2002 yılında Nilüfer Açıkalın’la evlenmiştir. Tunç Oğuz adlı tıpkısı mahdum babasıdır. Orhan Oğuz, şimdiye dek 40’tan çok film ve dizinin yönetmenliğini yapmış, ayrıca ayrımsız çok filmin yapımcılığını üstlenmiş, bazılarının üstelik senaryosunu yazmıştır.

SEVGİ KOÇ KİMDİR?

Türk kol ve beyaz perde oyuncusu. Arka Sokaklar dizisinde ‘Tabiiyet’ karakterini canlandırmıştır. 2022 yılı bakımından 28 yaşındadır.Share: