Eczacıbaşı Geleceğe Küt 7. Çalıştayı gerçekleşti

Eczacıbaşı Spor Kulübü, altyapılardaki çalışmalarını yaygınlaştırmak, binlerce çocuğa spor kültürü kazandırmak ve geleceğin yıldızlarını keşfetmek için başlattığı “Eczacıbaşı Geleceğe Küt” projesi kapsamında gelişigüzel zaman başında ustalık ve yönetimsel ekiplerin katılımı ile gerçekleştirilen çalıştayların 7.’si 27-28 Ağustos tarihlerinde tamamlandı.

“Eczacıbaşı Geleceğe Smaç” projesi kapsamında 2022-2023 sezonunda faaliyetlerini sürdürecek olan İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Tekirdağ, Muğla, Mersin, Adana, Eskişehir illerindeki toplanmış 25 kampüste fariza kayran 150’ye mail teknik ve yönetimsel ekip; İstanbul’bile Kovan Spor Kültürü Merkezi’nde buluşarak sezona girişmek amacıyla mütenevvi oturumlarda hikmet paylaşımında bulunurken, antrparantez seminer ve eğitimler alındı.

Eczacıbaşı Geleceğe Küt 7. Çalıştayı’nda Eczacıbaşı Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı ve Eczacıbaşı A Takımı Saksı Antrenörü Ferhat Deniz Kazı hatip kendisine meydan alırken, ‘Eczacıbaşı Geleceğe Smaç Kampüsleri’nin çalıştırıcı ve eş güdümcü grupları dahi eş paylaşım ve aksiyon oturumlarında kendi sunumlarını gerçekleştirdi.

İstanbul Tıp Fakültesi, Dahili Tababet Bilimleri Bölümü, Spor Hekimliği Anabilim Dalı Başkanı olan Prof. Dr. Bülent Bayraktar’ın “Elit Sporcu Adaylarının Keyif ve Iş Takibi” konulu konuşması cümle katılımcıların nazik ilgisini çekerken, Sizdrama ekibinden Suat Güneş’in kol çalışmaları katılımcıları hem eğlendirdi hem dahi düşündürdü.

2015-2016 sezonunda Eczacıbaşı Spor Kulübü ve ES Uçan Top Spor Kulübü işbirliği ile başlayan ve 2016-2017 sezonundan itibaren spor kulüplerinin işbirlikleri ile büyümeye bitmeme eden “Eczacıbaşı Geleceğe Smaç” projesi kapsamında projenin evvel sezonundan itibaren rastgele sene ağır ezgi adına gerçekleştirilen çalıştay programlarında cümle Eczacıbaşı Geleceğe Küt ekipleri bir araya gelirken; ayrımlı eğitimlere, deneyimlere ve birikimlere erbap olan ekiplerin birlikte neler başarabileceği, belirlenen eş hedeflere duyulmak için uzlaşma süresince zahir çalışabileceği üzerine örnek ayrımsız nüsha oluşturuyor. – İSTANBUL

Share: