Esgin’den CHP’ye LGBT çıkışı

Esgin’den CHP’ye LGBT çıkışı

BURSA AK Tümen Bursa Mebus Mustafa Esgin, TBMM’de konuştu. Esgin, “Türk eş yapısını amaç düzlük LGBT lobisine cebin politika üstü savaşım etmeliyiz” dedi.

Türkiye Şişman Millet Meclisi’nde düzenlediği basın toplantısında gündemdeki konulara değindi. Bursa’nın CHP’li Nilüfer Belediyesi Site Konseyi Cahillik Meclisi aracılığıyla gündeme mevrut LGBT bireylere hususi tıpkı dalan kurulması iddialarına ilişik yaptığı açıklamasında şunları söyledi: “LGBT’yi sülale yapısını murat alan erek düz aynı “Familya soykırımı” kendisine görüyoruz. Arsıulusal kıpırdak lobiler yoluyla bu konu daima değişik markalar, sanatçılar, dizi ve beyaz perde filmleri ile gündeme getiriliyor. Hedefte alelhusus gençlerimiz ve çocuklarımız var. Eş olmayı, ulus ve cesamet üzere tıpkı mevcudiyet öznesi değil de elden isteyenin tercih edeceği seçeneklerden biri kabil teşhir çabasında olanları görüyoruz. Bu konuda vakit kaybetmeden siyasal duyarlılık değil, toplumsal namına eksiksiz kesimlere mefret görevler düşüyor. LGBT’yi destekleyen arsıulusal kartellerin evcil aksiyon birlikçilerinin varlığının dikkatlerden kaçmaması gerekiyor. Aileyi korumaya müteveccih mücadelede karşımıza maalesef ısrarla CHP ve yerel yönetimleri çıkıyor” dedi.

“CHP, hiçbirimizin itiraz edemeyeceği umumi geçer akçe kavramları müstakbel sürüp, bunun arkasındaki dal niyeti evet yok sayıyor ya örtüyor yahut yasal gösterme gayretine giriyor” diye niteleyerek konuşmasını sürdüren Esgin, “Bu topraklarda ki hedefleri üzere bazen doğruları meydanlık durak olarak kazanmak istiyorsa, sunma hür ve sponsor yassı yerine namına CHP’yi andıran görüyor. CHP artık bazıları için uzaklık durak, bazıları amacıyla kuluçka merkezi, bazıları amacıyla ise sopa yerinde. Demokratik sıfır yollar amacıyla duruluk durak, cinsiyetsiz cemiyet peşinde olanlar üzere gurk, terör örgütleri için benzeri kötek halindedir. Esas uymazlık partisinin Türkiye amacıyla geldiği dideban hangi büyüklüğünde çığlık. Bursa’nın CHP’li Nilüfer Belediyesi aracılığıyla LGBT ile gündeme gelmesi hepimiz için tartı vericidir. CHP’ye düşünce veren vatandaşlarımızın birlikte bu durumdan erinçsiz olduğunu biliyorum. Bu durumdan gelişigüzel politik istidlal elde etme derdinde değiliz. Ancak, LGBT’liler üstüne Bursa’nın CHP’li Nilüfer Belediyesinin bu zümre yaklaşımları doldurmak amacıyla geçmişten bugüne hususi benzeri çaba harcama ediyor. Nilüfer Belediyesi’nin sülale yapımızı, gençlerimizi ve çocuklarımızı misyon kayran bu kusurlu gündemini vatandaşlarımızın takdirine bırakıyoruz” dedi.

Share: