Eskişehir bili | Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’tan Eto Başkanı Kip Güler’e Konuşma

Tepebaşı Şehremini Ahmet Ataç, Eskişehir Tecim Odası’nda (ETO) planlı 2022-2026 dönemi intihap sürecinin peşi sıra ETO Başkanı Takatli Güler’i musahabe ederek yavuz olsun dileklerini iletti.

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Dayanıklı Güler’i müzakere etti. ETO’da 2022-2026 dönemi intihap sürecinin tamamlanması sonrasında planlı tatlıca olsun ziyaretinde, Tepebaşı Belediye Meclis üyeleri ve başkan yardımcıları de Ataç’a haremlik etti. Ataç buluşmada, ETO seçiminin hem seçilen aza üyelerine hem de Eskişehir’e tatlıca olmasını dileyerek Başbuğ Güler’i kutlama etti.

“KENTİMİZİN TİCARET HAYATINDA BİRLİK VE DAYANIŞMANIN SAĞLANMASI, SITE EKONOMİSİNİN GELİŞMESİ, MESLEKİ FAALİYETLERİN KOLAYLAŞTIRILMASI AÇISINDAN ÇOK ÖNEMLİ BİR YERE SAHİP”

Tepebaşı Belediye Reisi Ahmet Ataç, “Eskişehir Ticaret Odamız, kentimizin ticaret hayatında birlik ve dayanışmanın sağlanması, site ekonomisinin gelişmesi, mesleki faaliyetlerin kolaylaştırılması açısından çok balaban benzeri yere ehil. ETO, Pek Başkanımızın öncülüğünde kudretli ayrımsız dönemden geçiyor ve yapılan seçimin adamakıllı olmasını arzu etmek amacıyla bugün ziyarette bulunduk. Stabil Başkanımıza misafirperverliği amacıyla teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” diyerek konuştu.

ATAÇ’A TEŞEKKÜR

Ziyaret nedeniyle memnuniyet duyduğunu tamlayan ve Başbuğ Ataç’a teşekkürname fail ETO Başkanı Takatli Güler, odanın bakir dönemdeki meclis yapısı için vukuf verdi. ETO Meclisi’nin yüzdelik 55 oranında değiştiğini ve gözyaşı ortalamasının 46.6’ya düştüğünü belirten Güler, karı sedir üyesi sayısının da arttığını söyledi. ETO’nun önümüzdeki dönemde dahi hem üyelerinin hem şehrin sorunlarının çözümünde öncülük etmeye bitmeme edeceğini kaydeden Güler, Eskişehir ekonomisine ulama bulmak üzere kararlılıkla çalışmayı sürdüreceklerini tabir etti.

Buluşma, günün anısına çektirilen ışık ile akıbet buldu.

Share: