Eskişehir haberi… Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin Yüce Spor Eğitimleri Başladı

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin temas yaştan bireyin fiziki gelişimine katkıda gezmek ve “zinde can, dimdik cemiyet” anlayışıyla düzenlediği “Bakir Gün Yüce Spor Eğitimleri” başladı. 3 ayrı merkezde yapılan ücretsiz eğitimlere katılan 18 yaş ve eğin 550 vatandaş eksper eğitmenler eşliğinde spor ika imkanı bulacak.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Bilgisizlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı, değme yaştan Eskişehirlinin spor yapması üzere “Kullanılmamış Çevrim Balaban Spor Eğitimleri”ni başlattı. 18 yaş üzeri eş ve rical amacıyla ücretsiz yapılan fitness, aerobik ve pilates eğitimlerine 550 sportmen katılırdı. 3 kamer süreyle devam edecek icraat Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin ehlihibre spor antrenörleri aracılığıyla yürütülüyor.

VATANDAŞLARDAN BÜYÜKŞEHİRE TEŞEKKÜR

Büyükşehir Belediyesi’nin Gültepe Mahallesi’ndeki Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Spor Merkezi, Şirintepe Spor Merkezi ve Sütlüce Mahallesi’nde kâin Martir Tarkan Yağız Spor Merkezi’nde yapılan eğitimlere katılan vatandaşlar, yaz döneminde olduğu kadar kış dönemini dahi spor yaparak geçirecekler. Vatandaşlar, gündeş tesisler ve ehlivukuf spor antrenörleri eşliğinde kendilerine hakeza benzeri imkanı ücretsiz yerine sağladığı için Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkürname ettiler.

Share: