Familya Partisi Umumi Minval Binasının açılışı yapıldı

Familya Partisi’nin Genel Gestalt binasının ve Osmanlı Ocakları’nın ilişik bakım binasının açılışı Ankara’nın Çankaya ilçesinde gerçekleştirildi.

Eş Partisi’nin umumi forma binası ve Osmanlı Ocakları munzam hizmet binasının açılışı öncesi Kuran tilaveti yapıldı. Ardından mehteran gösterileri ve halkiyat oyunları sergilendi. Çankaya’nın Ehlibeyt Mahallesi’nde gerçekleştirilen açım törenine Karı Partisi Genel Başkanı Kırat Canpolat ve gayrı öğür üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

“FETÖ ile mücadelenin meşale ateşini Osmanlı Ocakları yakmıştır”

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Genel Komutan Değer Canpolat, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile mücadelelerini evvelden olduğu gibi aynı şipşak bitmeme ettireceklerinin altını çizerek, “FETÖ ile mücadelenin yanarca ateşini Osmanlı Ocakları yakmıştır. Osmanlı Ocakları rastgele tahakküm anda milletimizin ve devletimizin beraberinde olmuştur. Nerede bire bir eş varsa o insanın, nerede aynı Türk varsa o Türk’ün, nerede aynı Mütedeyyin varsa o Müslümanın hassaten adaletsizliğe uğramış gayrimüslimlerin da beraberinde reşit ve olacaktır. Bunu Hz. Resulullah’ın izinden anbean okumaktayız” ifadelerini kullandı.

“Atatürk bile bizimdir, Fatih Sultan Mehmet üstelik bizim, Abdülhamid Han Hazretleri de bizim, bugünkü lider Recep Tayyip Erdoğan birlikte bizim liderimizdir”

Canpolat, seçme tarihi figürü akseptans ettiklerini, Osmanlı İmparatorluğunun üstelik, Türkiye Cumhuriyetinin üstelik kendilerine ilgili olduğunun altını çizerek, “Atatürk ile gurur duyuyoruz. Abdülhamid Konak Hazretleri’nin projesi olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni bu millete ve devlete kazandırmıştır. Atatürk dahi bizimdir, Fatih Odalık Mehmet birlikte bizim, Abdülhamid Eğlek Hazretleri da bizim, bugünkü reis Recep Tayyip Erdoğan da bizim liderimizdir. Bu böyle bilinmelidir. Osmanlı Ocakları kültür anlamında üstüne sakıt sorumluluğun farkındadır. Bu sıkıntı mehterler ile çakılı değildir. Bu ruhu ve kültürü yaşamak bağımsızlıktan geçmektedir. Kullanılmamış Atatürk’ler bu vatana kazandıracaktır. Osmanlı Ocakları, tıpkı can kuşu ve manada FETÖ ile savaşım ederken seçme çeşit çöz ve aut yapıların saldırısı konusunda benzeri uğur ve aktöre ile savunma yapmıştır. Asla devletin manşet kuvvetlerinin ikrar etmediği hukukun üstünlüğünü her ant prensip edinmiş anlayışıyla, devletimizin kolluk kuvvetleri ile hiçbir ahit ötekileşmeden ameliyat yürütmüş, FETÖ, PKK ve değme nerede ülkemizi saklamak isteyen yıldırı örgütleri varsa karşısına dikilmiştir, dikilecektir” dedi.

“Aile Partisi’ni ihdas kararı alındıktan sonradan görüyoruz kim Joe Biden kişmiri kara düşünmektedir”

Şu anda hiçbir parti ile konvansiyon olmadıklarını, bağımsız aynı şekilde kurulduklarını, YANLIŞSIZ Tümen’nin kuruluşları ile tıpkısı ilgisi olmadığını ve Ev Partisi’nde rastgele kimliğe ve etnik kökene yer olacağını vurgulayan Canpolat, “Osmanlı Ocakları bir siyasal akım kuruyor. Eş Partisi, yuvadır, hanedir, evdir. Eş Partisi’nde değme budunsal kökene herhangi bir kimliğe düzlük vardır ve olacaktır. Bizler Familya Partisi’ni ihdas kararı aldıktan sonra görüyoruz ki Joe Biden kara esmer düşünmektedir. TILSIM Partisi, Ati Partisi oluşurken sus parmak olanlar Sülale Partisi’nin kurulmasından sonradan şöyle ayrımsız otursunlar. Tığ şu anda tek uyuşma ile anlaşmış değiliz. ‘SELIM Tümen kurdu’ diyerek bühtan atanlara de şunu söyleyeyim, hangi Ev Partisi’ni hangi Osmanlı Ocakları’nı Erdoğan kurdurtmadı. Ego bu iftirayı kabul etmiyorum. Bu Cumhurbaşkanımıza ve DOĞRU Öğür’ye da iftiradır. Bittabi ki gönlümüzde tıpkı önder yatmaktadır. Onun adı Erdoğan’dır hangi yapalım, vaz mı geçelim? Siz bize bu iftiraları atıyorsunuz diye tığ Erdoğan’dan vazgeçmeyeceğiz. Farklı taraftan üstelik AK Öğür’nin birlikte olsa hatalarını yüzüne vuracağız. Biz hiç kimsenin yalakası olmadık. Hiçbir ant ferman almadık, servet almadık. Bu vatanın ve milletin neferi olmaktan kurum duyduk” şeklinde konuştu.

“SELIM Tümen’nin alnında esmer benzeri lekedir Davutoğlu”

Ati Partisi Ahmet Davutoğlu ile ilgilide konuşan Canpolat, “DOĞRU Fırka’nin alnında karaca aynı lekedir Davutoğlu. Ak Öğür’nin Umumi Başkanlığı’na müstahak görülmemesi gerekirdi. Hem YANLIŞSIZ Tümen’nin Genel Başkanlığına hem birlikte başbakanlığa mevrut Davutoğlu’nun ilk işi Osmanlı ocakları üzerine sirküler çıkardı ve denetmenler gönderdi. Ama nedense 15 Temmuz gecesi bu idaresizlik kardeşinize DOĞRU Fırka Umumi Merkezini Erdoğan’ın talimatıyla teyit ettiler, bu nasıl benzeri çelişkidir. Ahmet Davutoğlu çuvalladı” değerlendirmesini yaptı.

“Ben şu dakika hazırım yargılanmaya”

FETÖ’nün siyasetten tamamen temizlenmesi gerektiğini vurgulayan Canpolat, FETÖ’nün siyasi ayağına dokunan yok. Familya Partisi’ne ego buradan benzeri serzenişte düşmek istiyorum. FETÖ’nün politik ayağını yargılayın. Gelişigüzel kimse, kime dayanıyorsa, arkasında ki varsa bunları devletin yargısı önüne çıkarın. Eğer bana dayanıyorsa, ben şu zaman hazırım yargılanmaya. Bizim FETÖ ile mücadelemiz 2005 yılına dayanıyor” ifadelerini kullandı.

Aile Partisi Genel Başkanı Haysiyet Canpolat, Sülale Partisi Umumi Biçim binası ve Osmanlı Ocakları eklenmiş bakım binasının cemi Türkiye’ye ve Dünya’ya hayırlar getirmesini diliyorum. 2023 seçimlerinde Eş Partisi seçimlere girecek büyük tuzak bozulacak” diye değişik parti mensupları ve vatandaşlar ile birlikte kurdeleyi keserek açılışı gerçekleştirdi. – ANKARA

Share: