Galebe Havalimanı’nın katkılarıyla Galebe’in 100. Yılı coşkusu

Balaban Taarruz’un 100. yılı Afyonkarahisar ve Kütahya’bile coşkuyla kutlandı. Utku Havalimanı’nın katkılarıyla Afyonkarahisar, Kütahya ve Zafer Havalimanı’nda zaferin 100. Yılına özel kendisine kurulan ‘Zaferin Yüzü, Senin Yüzün’ ışık alanları ve çırağ-lazer gösterileriyle katılımcılara görsel benzeri ziyafet sunuldu.

30 Ağustos 1922’de Dumlupınar’dan başlayan Şişman Taarruz’un 100. yılı yaklaşırken, Türk milletinin bağımsızlığının tescillendiği bu şişman günün 100. Yıldönümü 27 Ağustos günü Kütahya ve Afyonkarahisar illerinde planlı etkinliklerle kutlandı. Etkinlikler çerçevesinde Afyonkarahisar ve Kütahya’daki belli noktalarda, “Zaferin Yüzü, Senin Yüzün” konseptiyle hazırlanan hususi fotoğraf alanları ve 27 Ağustos akşamı çırağ-lazer gösterileri Kütahya ve Afyonkarahisar halkının üstelik pahal katılımıyla gerçekleşti ve izleyenlere görsel tıpkı şölen sundu.

Zaferin Yüzü, Senin Yüzün

Kütahya ve Afyonkarahisar’da valiliklerin öncülüğünde gerçekleştirilen etkinlikler 30 Ağustos tarihine kadar sürecek. Utku Havalimanı’nın destekleriyle 27 Ağustos tarihinde ‘Zaferin Yüzü, Senin Yüzün’ konseptiyle hazırlanan hususi foto alanları Afyonkarahisar, Kütahya ve Galebe Havalimanı’ndaki noktalarda kuruldu. Foto alanlarında Utku Bayramı’na özel fotoğraflar çektiren vatandaşlar, 27 Ağustos akşamı Afyon Kalesi’nde gerçekleştirilen mum ve lazer gösterilerini birlikte özden strateji etti.(AKA-) – KÜTAHYA

Share: