GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ŞAHİN’İN KIZI, ACUN EVİNE GİRDİ

GAZİANTEP Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in kızı Merve Mecnunca, Cihan Oklap ile Beykoz’dahi planlı nikah töreniyle acun evine girdi.

Merve Delimsirek-Dünya Oklap çifti İstanbul Beykoz Mecidiye Kasrı’nda bu akşam planlı dernek töreniyle acun evine girdi. Çiftin nikahını Beykoz Şehremini Garaz Işıklı kıydı. Çiftin nikah şahitliklerini TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Reisicumhur Yardımcısı Fuat Oktay, Familya, Emek ve Sosyal Hizmetler Bakanı Kükremek Izdıraplı, TBMM SELIM Parti Grup Başkanı İsmet Yılmaz, Sakat Hak Bakanı Abdülhamit Gül, AK Fırka Takım Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, İstanbul Valisi Mualla Yerlikaya, Gaziantep Valisi Davut Gül, Rize Mebus Hayati Kalem, DOĞRU Öğür Umumi Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, DÜRÜST Parti Umumi Tarz Karı Kolları Başkanı ve Düzce Mebus Ayşe Keşir, HAMLE Vakfı Mütevelli Gök Bilimi Başkanı Sümeyye Erdoğan Bayraktar yaptı.

Gaziantep Büyükşehir Şehremini Fatma Delimsirek nikah töreninde yaptığı konuşmada “İnsan ömrü ayrımsız şiir kabil bire bir film kabilinden. Arkamıza baktığımızda kalbimizde dubara olan koskocaman olan olaylar var. Evlenmemiz kabil. İzzetimle olan evliliğimiz 32 sene oldu. 21 yıl öne Selim Parti’nin kurulmasında kurucu olduk. Demincek evladımızın mürüvveti üzere ayrımsız aradayız. Hayat o kadar hızlı geçiyor ki. O zamanki dostlarımız bugün bu salonda. Bilcümle birlikteyiz. Ego 32 sene süresince hem şahsıma hem aileme gösterdiği babalıktan kontekst eşime teşekkürname ediyoruz. Aileyi kişmiri kuş yapar ama babalar üzücü kabil arkamızda evet. Evlilik dediğimiz budur” dedi.

TBMM Başkanı Mustafa Şentop birlikte, “İstanbul’un sunma fena hâlde mekanlarından birinde böyle adamakıllı ayrımsız toplulukla hakeza ayrımsız leziz işe şahadet geçmek amacıyla bizlere benzeri araya getiren cenabı hakka hamd ediyorum. Temas aha olduğu üzere bilhassa izdivaç ve nikah akdinde yegâne örneğimiz Sefir Efendimize (S.A.V.) esenleme ederim. Bizim kültürümüzde sevinçler paylaşılınca çoğalır, sıkıntılar paylaşılınca azalır. Biz burada Merve ile Cihan’ın mutluluklarını paylaşmaya geldik. Evlenmek Hz. Adem’den bu yana peygamberlerin sünneti, Cenabı Hakk’ın birlikte aynı emridir” diye konuştu.Share: