Güvenlik Müdürü Gezer’den Dumlupınar’a revan bisikletçilere jest

Yardımcı İl Güven Müdürü Sevinçli Gezer, yurdumuzun düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılı kutlamaları çerçevesinde Aydınlık’dan Kütahya’ya bisikletle 300 kilometrelik yola sâdır bisikletçilere Dumlupınar Şehitliğine bırakılmak için sancak ve sıcaklık verildi.

30 Ağustos Zafer Bayramı için Işıklı’dan Kütahya’ya tahminî 300 km’lik yolu bisikletle müracaat etmek amacıyla 20 nefis bir grup yola artık. Entelektüel’dan Kütahya’ya 300 kilometre ayaklık ufuk Türkiye Bisikletliler Derneği Vazıh Şubesi üyesi 21 sporcu, Yardımcı Itimat Müdürlüğünü mülakat etti.

Bu anlamı musahabe üzere Büro Başkanı Hümeyra Dayanıklı’a teşekkür eden Çeltek İl Emniyet Müdürü Mutlu Gezer, konuklarına Türk Bayrağı ve Güven Müdürlüğü Bayrağı bağış etti. Şişman ziyaretleri üzere konuklarına teşekkürname fail Gezer; “Çokça sunturlu ve manidar tıpkı molekül gerçekleştiriyorsunuz. Biz, Halas savaşımızın geçtiği o topraklara görevimiz gereği gidemiyoruz. Size Türk Bayrağı ve Emniyet Genel Müdürlüğümüzün Bayrağını onurlandırmak istiyorum” dedi ve öperek bayrakları Bölüm Başkanı Hümeyra Üstelik’a teyit etti.

Ciddi bile Güven Müdürü Gezer’e ilgisinden kıran teşekkürname etti. Bayrakları öperek konfirmasyon düzlük Güvenilir; “Bizde bu iri karşılamanız ve bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye çokça teşekkürname ederim. Aydınlık’dan bu yana gittiğimiz seçme yerleşim alanında polisimizin aldığı düzenlilik tedbirleri sayesinde tek sevgili yaşamadan buralara geldik. İyi kim varsınız” dedi.

Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi. – UŞAK

Share: