Habermetre, dünyanın sunma şişman ticari komütatör fuarı IAA Transportation 2022 iletişim araçları yansımalarını raporladı

Otomotiv endüstrisinin sunu yetişkin etkinliklerinden muazzez Uluslararası Ticari Komütatör ve Taraf Sanayii Fuarı (IAA Transportation) 20-25 Ilkgüz 2022 tarihleri ortada Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlendi. 2 yılda tıpkı planlı ve pandemi zımnında 4 yıl ara verilen fuar fuarı IAA Transportation’a Türk firmalar özellikle elektrikli modelleriyle damga vurdu. Türkiye’den çok sayıda gazetecinin birlikte katıldığı fuarın iletişim araçları günü ise, 1 9 Eylül tarihinde gerçekleşti.

IAA Transportation 2022 Habermetre Özet Analizi

Habermetre verilerine bakarak, IAA Transportation 2022 fuarı için 1 Eylül-3 Ekim 2022 tarihleri arasında, 4.040 sayı malumat yansıması, 168.482.257 erişime ve 344.286$ reklam eşdeğerine ulaştı. 269 sitede manşette ve 293 haberde ana sayfada düz alan yansımalar toplamda 5.270 saat manşet, 14.421 saat esas sayfada kaldı.

Bazı Matbuat Bülteni Görselleri

Türkiye’birlikte hareketlilik gösteren 24 ayrımlı işaret 1 Ilkgüz-3 Ekim tarihleri arasında, 30 skor matbuat bülten servis ederken, fuara davetli gazetecilerin birlikte özel haberleri ile yüksek sayıda onomatope ve erişime ulaştılar. 30 basın bülteninin 8 adeti, 1-18 Eylül tarihleri beyninde servis edildi. Fuarın iletişim araçları günü olan 19 Eylül ve sonrasında ise, 22 adet yıllık servisi gerçekleşti. Yer aşkın bülten servisi gerçekleşen önceki üç dolaşma; 7 adet matbuat bülteni ile IAA Transportation iletişim araçları haset (19 Eylül) olurken, 5 nüsha basın bülteninin servis edildiği fuarın önce günü (20 Ilkgüz) ve 4 nüsha matbuat bülteni ile fuarın ikinci günü (21 Eylül) oldu.

IAA TRANSPORTATION 2022 – 19 ILKGÜZ ILETIŞIM ARAÇLARI HASET VE SONRASINDA SERVİS EDİLEN BASIN BÜLTENLERİ

Daimler Truck, gelecek vizyonunu 2022 IAA Ticari Araçlar Fuarı’nda tanıtıyor – 19 Ilkgüz

Daimler Truck, Almanya’nın Hannover kentinde 19-25 Ilkgüz 2022 tarihleri ortada ziyaretçilerini ağırlayacak olan IAA Ticari Vesile Fuarı’nda, kamyon modellerinin beraberinde geleceğe ışık tutan yenilikçi çözümlerini sergiliyor. Işaret, sunduğu teknolojilerle asayiş, konfor ve çevrecilik noktasında sektöre cephe vermeye devam ediyor. Daimler Truck, fuarda özellikle Mercedes-Benz Actros L, Mercedes-Benz eActros LongHaul, Mercedes-Benz eActros 300 ve Mercedes-Benz GenH2 modelleri görünmek amacıyla birçok kamyonunu sergiledi.

Ford Otosan, Türkiye’nin neşelilik dönüşümüne ilklerle damgasını vurmaya bitmeme ediyor: %100 elektrikli kamyonunu Hannover’birlikte tanıttı – 19 Eylül

Ford Otosan’ın global markası Ford Trucks, Türkiye’üstelik geliştirilen ve üretilen önce %100 elektrikli dokunaklı ticari aracı ve Generation F hareketi ile muvaffakiyetsiz karbon emisyonlu, angajmanlı, otonom teknolojilerle fuara damgasını vurdu. Ford Otosan’ın sürdürülebilirlik hedefleri doğrultusunda, Ford Trucks 2030 yılında Avrupa satışlarının %50’sini muvaffakiyetsiz emisyonlu araçlardan sağlamayı, 2040’üstelik ise kamu operasyonlarında sattığı araçların tamamının sıfır emisyonlu olmasını hedefliyor.

Karsan, e-ATA HYDROGEN’in Acun Lansmanını Almanya’birlikte Gerçekleştirdi! – 19 Ilkgüz

Türkiye’nin yerli üreticisi Karsan, sayısız başarılara imza attığı elektrikli ve özerk im ailesine müvellidülma yakıtlı e-ATA HYDROGEN’i birlikte ekledi. Alışılmadık modelini 19 Eylül tarihinde IAA Transportation Fuarı’nda birlik dünyanın beğenisine sunan Karsan, böylelikle müvellidülma çağını üstelik başlatmış oldu. Noksan asrı çok tarihinin kilometre taşları arasındaki yerini şimdiden alan kullanılmamış benzeri, elektrikli toplu ulaşıma yön veren markanın, geleceğin mobilite dünyasında üstlendiği avangart rolü ayrı bir boyuta taşıyacak. amma velakin e-DEDE HYDROGEN, Karsan’ın “Mobilitenin Geleceğinde Ayrımsız Kadem Önde” vizyonunu tümler adımlardan biri olacak.

TEMSA’dan Avrupa’nın evvel elektrikli şehirlerarası otobüsü – 19 Ilkgüz

TEMSA, eskimemiş elektrikli miftah modeli olan LD SB E’yi, Hannover’da planlı IAA Transportation fuarında tanıttı. Avrupalı bir şirket vasıtasıyla üretilen önce elektrikli şehirlerarası otobüs olma özelliğine sahip LD SB E ile elektrikli işaret gamındaki şalter sayısını 5’e çıkaran TEMSA, ati 3 yıl zarfında elektrikli araçların hep istihsal içerisindeki payını yüzde 50’ye yükseltmeyi hedefliyor. TEMSA CEO’suTolga Kaan Doğancıoğlu, “LD SB E aracımızla alay malay ulaştığımız elektrikli vesile gamımız, TEMSA’nın bu yoldaki kararlılığının arz kocaman göstergesi” dedi.

Scania IAA 2022’bile hayata geçirilen vizyoner çözümlerini sergiledi – 19 Ilkgüz

Dünyanın yeryüzü iri gösterişli ticari komütatör markalarından Scania, Almanya’nın Hannover kentinde planlı IAA Hannover Ticari Vesait Fuarında elektrikli ve alternatif yakıtlı modellerini sergileyerek markanın ve sektörün ati vizyonunu yansıttı. IAA’bile dünya prömiyerini yapan Scania, iki eskimemiş kıpırdak (420 ve 460 hp) gübre gazı kamyon motorunu de gösterdi.

DAF XD “International Truck of the Year 2023” ödülünü kazandı– 19 Eylül

DAF’ın mesleki çalışmalar ve tevzi taşımacılığına yönelik Kullanılmamış Sulp XD serisi, “International Truck of the Year 2023” namına seçildi. DAF Trucks Başkanı Harald Seidel, Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenen IAA Transportation ihsan töreninde nakliyat sektörünün sunma prestijli ödülünü akseptans etti. Biricik tıpkısı şarjla 500 kilometreden aşkın menzile topluluk mecmu elektrikli modelleri içeren XD serisi, zaman IAA’üstelik resmi yerine tanıtıldı.

ZF, Ticari Vesait İçin Gelişmiş Yeni e-Mobilite Çözümlerini Sunuyor – 19 Eylül

ZF’nin Ticari Çevirgeç Çözümleri (CVS) bölümü, IAA 2022 öncesinde en üst e-Mobilite teknolojilerini sunarak mobilitenin tamamen elektrikli geleceğine olan bağlılığının altını çiziyor. Yoğun ticari araçlar için bütünleşmiş, parçalı benzeri e-transfer sistemi olan ZF’nin bakir CeTrax 2 elektrikli merkezi kımıldatma sistemi beraberinde kamyon ve otobüsler amacıyla geliştirdiği yeni Elektrikli Destekli Direksiyon (EPS) sistemini tanıtılacak.

Küçük Asya Isuzu, IAA Transportation Hannover Fuarı’nda yenilikçi ve çevreci araçları ile cisim gösterisi yaptı – 20 Eylül

Rum Isuzu, dünya otomotiv endüstrisinin arz prestijli fuarı olan IAA Transportation’a yenilikçi ve çevreci modelleri ile damgasını vurdu. Küçük Asya Isuzu, ‘son kilometre’ taşımacılığında oyunun kurallarını değiştirecek üstün özelliklere cemaat yıpranmamış tekmil elektrikli aracı Big·e’yi de ilk kez Hannover’bile tanıttı. Fuarda Big·e’nin birlikte 12 metrelik bakir CitiVOLT otobüs modelinin lansmanını da işleyen Anadolu Isuzu, yekpare elektrikli NovoCiti VOLT, yüzdelik yüz Biogas uyumlu Kendo 13 CNG ve şehir içi muvasala segmentindeki iddialı temsilcisi Isuzu Grand Toro modelleri ile IAA Hannover’da ilgi odağı oldu.

Assan Hanil sürdürülebilir ürünleriyle IAA Fuarı’nda – 20 Eylül

Assan Hanil, otomotiv sektöründe sürdürülebilirliğe ulama sunan yenilikçi çözümlerini Almanya’da planlı IAA Otomotiv ve Yan Sanayii Fuarı’nda tanıttı. 2 yılda bir düzenlenen fuarda bu sene 3’üncü defa düz düz Erkân Ana Ortaklık iştiraklerinden Assan Hanil, sürdürülebilirlik odaklı kitap ve teknolojilerini sektörün beğenisine sundu.

Otokar’ın elektrikli otobüsleri Almanya’bile iki ayrı fuarda görülebilecek – 20 Ilkgüz

Türkiye’nin reis otobüs üreticisi Otokar, elektrikli otobüslerini dünyanın sunma büyük ticari çevirgeç etkinliklerinde müşterileriyle buluşturmaya bitmeme ediyor. Türk mühendisleri marifetiyle geliştirilen 18,75 metrelik elektrikli körüklü otobüs e-KENT, Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlenen IAA Transportation Fuarı’nda ziyaretçileri taşıyor. Otokar ayrıca 20-23 Ilkgüz tarihleri ortada Berlin’bile kapılarını açan nakliyat fuarı InnoTrans’ta 12 metrelik elektrikli otobüsü e-SITE’i sergiliyor.

Volkswagen Ticari Vesile, ID. BUZZ Cargo ve Yeni Amarok modellerini IAA Transportation 2022’da ilk kez tanıttı – 20 Eylül

IAA Transportation 2022 birlik anlamıyla Volkswagen Ticari Miftah markasının analog atağına hayalet oldu. Volkswagen Ticari Kurgu, IAA Transportation 2022’birlikte eskimemiş modellerini sergilerken, ziyaretçiler ID. BUZZ Cargo ve ID. BUZZ Pro ile ilk kez yakından tanışma fırsatı buldular. Benzeri zamanda fuarda Yıpranmamış Amarok üstelik ilk defa tüketicilerin karşısına çıktı.

Thermo King, IAA Hannover Fuarı’nda Advancer Serisi’nin 3 Bakir Modelini Tanıttı – 20 Eylül

Thermo King, sevimsiz zincir taşımalarında çığır açan ve tanıtıldığı günden itibaren büyük ilgi gören Advancer serisinin 3 kullanılmamış versiyonunu IAA Hannover Ticari Araçlar Fuarında ilk kez sergiledi. Bu 3 teceddüt Advancer Spectrum, Advancer AxlePower ve Advancer-e modelleri oldu.

2023 Arsıulusal Yılın Ticari Aracı Ödülü’nün sahibi Volkswagen ID. Buzz Cargo – 21 Ilkgüz

IAA Transportation 2022’birlikte kamu anlamıyla bir mümasil atağı gösteren Volkswagen Ticari Açar, fuarda ayrıca aynı balaban ödülün birlikte sahibi oldu. Bu sene 31’incisi planlı International Van of the Year (IVOTY) – Uluslararası Yılın Ticari Ara Bulucu Ödülleri’nde ID. Buzz Cargo nazik ödüle layık görüldü.

OKT Trailer IAA Transportation’dahi Geleceğin Treyler Modelini Sundu – 21 Ilkgüz

20-25 Ilkgüz 2022 tarihleri arasında Almanya’nın Hannover kentinde planlı IAA Transportation 2022’da bu sene 8. kez ziyaretçilerini ağırlayan OKT Trailer, IAA’da “Geleceğin Treyler Modelini” sunuyor. Fuarda sergileyeceği W tipi ufki silobas, vakum tankeri ve damperli silobas ürünlerine ekleme yerine mihrak noktasında yer dostu, akil ve ergonomik kullanılmamış döl tanker modeli ile treyler tasarımına eskimemiş aynı çağ getiriyor.

IVECO, IAA 2022’dahi ıcığı cıcığı almaşık yakıtlı araçlardan oluşan yeni iz gamını sergiledi – 21 Ilkgüz 2022

IVECO, “başarısız dans” uğrunda sürdürülebilir ve şümullü nişane gamından meydana mevrut taşımacılık çözümlerini tanıtıyor: Vesait, gücünü kapsamlı sayısal ve merbut hizmetler içeren kaslı alternatif çekiş teknolojilerinden alıyor. IAA Transportation 2022’üstelik, pazardaki arz yenilikçi hafif ticarî açacak olan eDaily ve %100 elektrikli, erdemli dayanımlı, 4×2 Avrupa gelgelli platformu üstüne nesir edilen Nikola Tre BEV çekicinin lansmanları gerçekleştirildi.

Prometeon, Accuride ve Karsan iş birlikleriyle 2022 IAA Nakliyat Fuarı’nda – 21 Ilkgüz

Prometeon Tyre Group, 2022 IAA Transport Fuarı’nda iki hareket birliğiyle yer alıyor. Prometeon 20-25 Ilkgüz beyninde Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenen fuarda PİRELLİ markalı 02 Serisi’nin yenilikçi 325/90 R24.5 sargaç ebadını tanıtıyor. Kullanılmamış lastik, ispit üreticisi Accuride Wheels ile teşrikimesai zarfında geliştirildi. Bu ebatın yanında Prometeon’un elektrikli araçlarda kullanılmak amacıyla özel yerine geliştirdiği 275/70 R22.5 U02 Urban-e Pro lastikleri Karsan e-AĞABABA elektrikli otobüslerinde sergileniyor.

Goodyear, yüzdelik 63’ü sürdürülebilir malzemeden üretilmiş mantalite lastiğini görücüye çıkardı – 24 Eylül

IAA Transportation fuarında %63 sürdürülebilir malzemeden ürettiği yenilikçi kamyon lastiğini görücüye çıkaran Goodyear, sürdürülebilirlik vizyonunu ayrımsız posta henüz ortaya koydu. %63 sürdürülebilir malzemeden üretilen kamyon lastiği, 20 lastik bileşeninden oluşan 15 özel malzemeden oluşuyor. Mahrukat verimliliği açısından “A” sınıfı etiketli bu mantalite lastiği, şu anda pazarda bulunan bildirme verimli Goodyear kamyon lastikleriyle fiyat düzeyde mahrukat tasarrufu sağlıyor.

MAN Lion’s City E ‘Yılın Otobüsü’ seçildi – 24 Eylül

Uluslararası ‘Bus and Coach of the Year – Yılın Kent Otobüsü ve Şehirlerarası Otobüsü’ jürisi, ağız ağıza elektrikle müteharrik şehir otobüsü MAN Lion’s City E’yi, ‘Bus of the Year 2023 – 2023 Yılın Otobüsü’ namına seçti. Hediye, Alman Otomotiv Endüstrisi Birliği (VDA) aile sahipliğinde Hannover’deki IAA Transportation 2022’nin açılışını tebrik etmek için düzenlenen ‘Stars of the Year – Yılın Yıldızları’ etkinliğinde Yargıcılar Kurulu Başkanı Tom Terjesen aracılığıyla, MAN Truck & Bus Otobüs İş Birimi Başkanı Rudi Kuchta’ya verildi. Son 30 yıldır verilen ‘Bus of the Year’ ödülü, otobüs endüstrisinin yeryüzü yetişkin uluslararası ödülü yerine kabul ediliyor.

Bursalı iklimleme cihazı devine Almanya’üstelik nazik rabıt – 26 Eylül

Almanya’nın Hannover kentinde planlı faaliyet gücü ile etkin ticari araçlar ile H2 teknolojisinin kullanıldığı motorlar ve açar bataryalarının sergilendiği fuarda Bursalı Yılkar Klima’nın ürünleri bağlam odağı oldu.

Maxion İnci Jant Grubu’ndan 2 Mühim Yatırım – 26 Ilkgüz

İnci Ana Ortaklık ile dünyanın bildirme büyük ispit üreticisi Maxion Wheels, ortaklığı olan Maxion İnci Jant Grubu katıldıkları IAA Transportation fuarında, Manisa OSB’birlikte gerçekleştirdikleri iki koca mühim yatırımı duyurdu. Maxion İnci Jant Grubu, sekans üretime geçecek bakir ve 2. sac kamyon jantı fabrikası ile sac kamyon jantı kapasitesini artırırken stratejik tıpkı aşama daha yaparak darp alüminyum jantlarını gidermek için Manisa Tevhit Uran Bölgesi’nde yatırıma başlıyor.

MAN Truck & Bus, IAA Transportation’dahi eTruck ile aptal ve iklim dostu ulaştırma çözümlerini tanıttı – 27 Ilkgüz

Geleneksel mahsulat amacıyla elan bağan yakıt tüketimi, daha cazip faaliyet alanları ve sürücüler amacıyla artırılmış konfor ve daha yenilikçi dijital hizmetler sunan MAN, geleceğin CO2’siz ve uslu angajmanlı ulaşımı üzere de özerk vesait geliştiriyor. MAN, 2024 yılında piyasaya sunmayı planladığı tamamen elektrikli kamyonu eTruck’ın, üretilecek seriye yakın prototipini ilk defa Hannover’deki fuar prömiyeriyle tanıttı.

Allison, eGen Power elektrikli aks ailesini uzun uzadıya Avrupa ve Asya Pasifik pazarlarına hususi tıpkı ürün sunuyor – 30 Eylül

Konvansiyonel, elektrikli hibrit ve birlik elektrikli açacak tahrik çözümlerinin önder tasarımcısı ve üreticisi olan Allison Transmission, Almanya, Hannover’de düzenlenen IAA Transportation Fuarı’nda şirketin eGen Power® cümle elektrikli aks ailesinin en son üyesi olan yeni eGen Power® 130S modelini tanıttı.

Continental’den sürdürülebilir şişman transfer için 3 eskimemiş lastik çözümü – 3 Ilk Teşrin

Teknoloji şirketi ve premium sargaç üreticisi Continental, Hannover’üstelik planlı 2022 IAA Transport Fuarı’nda güdük ve etraflı mesafelerde geçici ve abra taşımacılığının sürdürülebilirliğini iyileştiren yenilikçi korse çözümlerini tanıttı.

IAA TRANSPORTATION 2022 – ILETIŞIM ARAÇLARI HASET VE FUAR ÖNCESİ BASIN BÜLTENLERİ (1-18 EYLÜL 2022)

Anadolu Isuzu, yerli ve Çevreci birçok modelini ilk defa Hannover Fuarı’nda tanıtacak – 2 Eylül ve 9 Ilkgüz

Anadolu Isuzu, 20-25 Eylül 2022 tarihlerinde Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlenecek olan IAA Transportation fuarına Türk mühendisliğinin ürünü eskimemiş midibüs ve otobüs modelleriyle damgasını vurmaya hazırlanıyor. Anadolu Isuzu, sektörde oyunun kurallarını değiştirecek yeni segmentteki ürünü yüzde beniz elektrikli ve ağız ağıza Türkiye’üstelik üretilecek Big·e’nin yanında CitiVolt 12m modelini Hannover Fuarı’nda sergileyecek.

Tırsan’a Avrupa İnovasyon’dan 2 Ihsan Daha – 7 Ilkgüz

Öncü önder Tırsan, sektörün en prestijli ödüllerinde arz güdük sürede birlik kategorilerde bergüzar düzlük önce ve bir tane şeriklik namına, Avrupa İnovasyon Ödülleri 2023’dahi bile 2 armağan birden aldı. İnovasyon başarılarını tescil etmeyi sürdüren avangart reis, yeryüzü kapsamlı Ar-Ge çalışmalarıyla Avrupa İnovasyon Ödülleri’nde bütün 9 ödüle ulaştı. Tırsan, seçme periyot katıldığı IAA Ticari Vesait fuarında bu sene 5 standı ile 20-25 Eylül tarihleri beyninde Almanya Hannover’bile tüm paydaşları ile buluşacak.

Karsan’dan Almanya’dahi Acun Lansmanı Sürprizi! – 10 Ilkgüz

Türkiye otomotiv sanayinin önde gelen kuruluşlarından Karsan, Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlenecek olan IAA Transportation Fuarı’nda üzeri gösterisi yapacak. Sayısız başarılara imza attığı elektrikli ve özerk kitap ailesini görücüye çıkarmaya hazırlanan marka, elektrikli mobiliteyi ayrıksı ayrımsız boyuta taşıyacak yıpranmamış nazir sürpriziyle birlikte fuara damgasını vuracak. Eksiksiz dikkatleri konusunda çekmeye hazırlanan Karsan, geleceğin mobilitesinde avangart rolünü bir posta henüz gösterdiği yepyeni modelinin dünya lansmanı Hannover’bile yapacak.

OKT Trailer ‘Trailer Innovation 2023’ mantalite çevirgeç ödülünü kazandı – 10 Eylül

‘Bizim üzere zaaf benzeri çizgiyle başlar’ diyerek, çizgilerden nazirsiz tasarıma uzanan tıpkı macerayı besin tankeri namına sunan OKT Trailer, Bakir Zürriyet Aerodinamik Besin Tankeri konsepti amacıyla ‘Trailer Innovation 2023’ ödülüne müstahak görüldü. ‘Trailer Innovation 2023’ ihsan töreni, 23 Ilkgüz 2022 saat 14.00’te Almanya Hannover’birlikte IAA Transportation fuarında hol 1’dahi mevcut Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Krone, 2023 Treyler İnovasyon Ödülü’nü kazandı – 12 Eylül

Krone, Box Liner eLTU 50 Traction Automatic “Şasi” kategorisinde Treyler İnovasyon Ödülü’ne layık görüldü. Avrupa’dahi 15 kesim dergisinden oluşan arsıulusal yargıcılar kurulu, ilk defa IAA Transportation Fuarı’nda tanıtılacak olan teknolojik treyleri onurlandırdı.

Bosch, yakıt hücreli kamyonetleri test ediyor – 14 Eylül

Bosch, Hannover’deki IAA Transportation’de, ilgilenen ziyaretçilere test araçlarını ve Bosch mahrukat hücresi teknolojisini çalışır durumdayken deneyimleme fırsatı sunuyor.

Goodyear, IAA Transportation Fuarı’nda bereket, rekabetçilik ve sürdürülebilirlik vizyonunu sergiliyor – 14 Ilkgüz

Goodyear, 20-25 Eylül’dahi Hannover’birlikte düzenlenecek IAA Transportation fuarında Goodyear Total Mobility çözümü ile bereketli ve sürdürülebilir ulaşım vizyonunu sergileyecek. Goodyear, IAA Transportation etkinliğinde Goodyear Total Mobility çözümünü ilhak etmek amacıyla geliştirilmiş eskimemiş tıpkı konsepti dahi görücüye çıkaracak.

Bilgi ve İletişim: [email protected]

Share: