Hadise’nin ateş aktarılma dostları muhtemelen oldu! Oyuncu arkadaşları tek serbest bırakmıyor

Dört ay evvel evlenen Vaka ile Mehmet Dinçerler’in boşanacağı haberleri gündemde yerini korurken rastgele iki insanoğlu dahi magazin dünyasında mail takipte.

KARA DÖNME DOSTLARI YALNIZ BIRAKMIYOR

Güzel şarkısı Olay içtimai medya hesabından yaptığı açıklamada “Anlaşarak sonlandıramadığımız üzere boşanma davası açtığımı sizlerle katılmak isterim” ifadelerini kullanmıştı. Bu evolüsyon sonrası baskı eyyam nâkil Hikâye’nin karaca çağ dostları ortaya imdi. Gazeteci Arif Hür’ün haberine bakarak Olay ile mümasil bacanak olan ünlü oyuncular Seda Nazır ve Selin Demiratar, sanatçıyı bu baskı ve bunalımlı günlerinde sıkça arıyor ve moral veriyormuş. Vaka’ye karı fertlerinin birlikte yavaş tıpkısı desteği bahis konusu olduğu söyleniyor.

PEŞ PEŞE AYRILIK PAYLAŞIMI YAPTILAR

Instagram hesabından firak kararını duyuran Hadise, “Anlaşarak sonlandıramadığımız üzere boşanma davası açtığımı sizlerle sarılmak isterim. Mehmet’e hayatında mutluluklar diliyorum. Bu süreçte yanımda olan herkese teşekkür ederim” ifadelerini kullandı. Vaka’nin ardından paylaşım fail Mehmet Dinçerler ise üzerine iddialara yanıt verdi. Vaka’nin don tercihlerine müdahale ederek nutuk hayatına karıştığı ve boşanma kararının ardından şarkıcıdan yüzk ve altınları idraksiz istediği müstakbel sürülen Dinçerler, “Şahsıma yapılan yakıştırmalar yanlışlık. İlişkimiz boyunca Olay’nin müzakere hayatını genişlik haddinden fazla destekleyen can bendim. Konserlerini ailemle gelişigüzel yeryüzü önden gururla izledim. O yüzden ortaya atık iddialar beni şaşırttı. Evliliğimizi sonlandırma kararı ortak görüşümüzdür. Hadise’den tek talebim olmamıştır. Zat dünyama kesilmek hesabına herkesten çekinmek istek ediyorum” dedi.Share: