Hem sevgilisini zedelenmek etti, hem manevi tazminat davası açtı

İzmir’üstelik eş arkadaşıyla yaşadığı tam tensel istismara maruz kalıp darp edildiğini doğacak süren 25 yaşındaki Ceren’e sevgilisi yoluyla manevi tazminat davası açıldı. Eski ayvaz arkadaşından şikayetçi olan taze kız, “Ego bu şahsın bana yaşattığı acıların karşılığı adına ukubet almasını istiyorum. 6 aydır seçme çevrim yaş döktüm ben” dedi.

Adana’da işlek 25 yaşındaki Ceren Sarıkçı (25), 5 sene önceki Dokuma ve Moda Tasarımı bölümünü kazanarak Eskişehir’e yerleşti. Sarıkçı, okulu bittikten sonradan Muğla’nın Bodrum ilçesine çalışmaya gitti. Burada Sarıkçı, Saygınlık K. (22) ile tanıştı ve canan oldu. Çift, henüz sonra İzmir’e yerleşti ve burada birlikte yaşamaya başladı.

1 buçuk yıl süresince Saygınlık K. ile ilişki dallı güllü Sarıkçı, iddiaya göre bu müddet ortamında birçok kere tensel istismara ve ruhsal şiddete maruz kaldı. Saygınlık K.’nin psikolojik şiddetlerine boyun eğen Sarıkçı, akıbet kendisine 17 Mart 2022’da kaldıkları apartta Onur K. eliyle tensel istismara maruz forma çarpma edildi. Sol göğsü, kolları ve bacakları moraran dinç kızın çığlığını duyanlar durumu polise bildirdi.

Darp raporu aldı, şikayetçi olamadı

Olay hesabına mevrut ekipler Sarıkçı’yı Haysiyet K.’nin elinden kurtarıp cankurtaran ile hastaneye kaldırdı. Darp raporu kayran taze kız, Haysiyet K.’nin dayısı Y.K. ve ağabeyi A.K. eliyle tehdit edildiği amacıyla karakolda koca arkadaşından şikayetçi olamadı.

Olaydan 3 hafta sonradan Adana’ya ailesinin yanına mevrut Ceren Sarıkçı, sabık kamer ailesinin dahi desteğini alarak Haysiyet K.’den tekrar şikayetçi oldu ve tazminat davası davası açtı. Bunun üzerine Haysiyet K. bile Sarıkçı karşı alın tazminat davası davası açtı.

“Yıldırma edildim, şikayetçi değilim dedim”

İhlas Veri Ajansı’na mütekellim Ceren Sarıkçı, Değer K.’nin kendisinin cep telefonuna takip cihazı bile yüklediğini argüman ederek, “sıkça bana geçmişimde hiçbir şey yaşamadığım halde bana yaşamadığım şeyleri sapkınlık derecesinde anlattırmaya çalışırdı. en üst 17 Mart tarihinde bana cinsel istismarda bulundu ve sol göğsüme tırnaklarını geçirip parçaladı. Benim çığlıklarıma insanlar koştu. Cankurtaran ile hastaneye kaldırıldım. Darp raporu aldım ve peşi sıra yıldırma edildiğim üzere karakolda ‘şikayetçi değilim’ dedim” ifadelerini kullandı.

“Adalet ettiği cezayı almasını istiyorum”

6 aydır acı çektiğini söyleyen Sarıkçı, “Bu çocuğu ailesi olaydan sonradan Ankara’ya götürüyor. Ben üstelik Adana’ya geldim ve annem olayı öğrenince sinir krizi geçirdi. Öz Saygı K.’ye ‘Ellerin kırılsın, bana neden bunları yaptın’ diyorum ama o ellerini, kollarını sallayarak dışarıda geziyor. Ego 6 kamer süresince yalnız ölümü düşündüm. Aileme, hayatıma, önüme bakamadım. Bana bunu yapanın cezasını almasını istiyorum. Ego o odanın içerisinde cehennemi yaşadım. Saçlarımı en dibinden çekip bana azap etti” diyerek konuştu.

“Sesim duyulsun”

Adana’ya geldikten sonradan güzeşte kamer ailesinin desteğiyle gene Onur K. için yanlışlık duyurusunda bulunduğunu vurgulayan Ceylan Sarıkçı, henüz bilahare şunları söyledi:

“Ego ona yanlışlık duyurusunda bulunup manevi tazminat davası açtım. Ego onun parasını istemiyorum amma hak ettiği cezayı alsın istiyorum. Davanın ardından o dahi kendisine 2 avukat tutup bana cebin dava açıyor. Sözde ego ona takıntılıymışım gibi gösteriyor. Bu olayı örtbas ettiği halde ben tehdit ediliyorum. Ağabeyi beni, annemi öldürmekle tehdit etti. Ben sesimin duyulmasını istiyorum. Avukatım olmadığı halde ben ona ülkü açtım. O dahi bana karşı tazminat davası davası açtı. Ego, beni döven, taciz fail adama para mı ödeyeceğim. Ego onun bana yaptığı zorbalığın cezasını almasını istiyorum.” – ADANA

Share: