İbrahimovic’e ‘Yılın En İyi Yabancı Sporcusu’ ödülü

Merkezi Roma’da kâin Yabancı Basın Derneği üyelerince gücük süre geçmiş yapılan oylamada, İtalya Bir Numara Ayak Topu Ligi (Serie A) takımlarından Milan’da kariyerini sürdüren 40 yaşındaki İbrahimovic, 2021 yılının “Bildirme İyi Yabancı Sporcusu” namına seçildi.

Milan’ın, ligin 34. haftasında Lazio ile yapacağı karşılaşma amacıyla takımıyla bu arada Roma’ya gelen İbrahimovic’e ödülünü, Ecnebi Matbuat Derneği Spor Komitesi Sorumlusu Alba Kepi ile üyeler Dündar Keşaplı, Maarten van Aalderen, Elizabeth Missland ve Küçük Asya Ajansı Roma Muhabiri Sulh Değme takdim etti.

Al-siyahlı takımın Roma’da dinlenme kampı yaptığı Parco dei Principi Otel’de gerçekleşen dürü takdiminde Yabancı Basın Derneği Spor Komitesi Sorumlusu Kepi, İbrahimovic’in cesareti, ayak topu oynama coşkusu, vazgeçmeyen mücadeleci yapısı, karizması, gençler amacıyla emsal aynı futbolcu olması sebebiyle bu ödüle müstahak görüldüğünü belirtti.

Zlatan İbrahimovic, hediye dolayısıyla Ecnebi Matbuat Derneği’ne teşekkürname ederken, “Çok bahtiyar oldum. Bu armağan beni onurlandırdı” dedi.

İbrahimovic ödülü aldıktan sonra Yabancı Matbuat Derneği Spor Komitesi üyeleriyle beraber ışık çektirdi ve bire bir süre ahbapça etti.

Ibrahimovic 1 sene elan Milan’da

Ilgi çeken paylaşım… Ibrahimovic Kartal’a mı?

İbrahimovic rakibine tokat attı

 

Share: