Ilbay Yılmaz: “Bu sevgili hepimizin sorunu”

Osmaniye Valisi Erdinç Yılmayan, kadına yönelik uçarı mücadeleye bindi veren gelişim insanlarını makamında ağırlayarak plaket verdi.

Ilbay Dr. Erdinç Yılmaz, “Kadına Müteveccih Şiddete Alın Arsıulusal Savaşım Günü” dolayısıyla, kadına müteveccih acul mücadeleye bindi veren gelişim insanları Kürşat Esas, İzzet Aysan ve Yasemin Yıldırım’a plaket verdi. Vilayet Makamında düzenlenen programda Ilbay Yardımcısı Vekili Amaç Yenmiş Çam, Aile ve Içtimai Hizmetler İl Müdürü Hamit Ateşli, Toplumsal Yardımlaşma ve Tesanüt Vakfı Müdürü Aykut Bulut, Sürat Önleme ve İzleme Merkezi (ŞÖNİM) Müdürü Ilgım Sezgin Durucan dahi düz aldı.

Kadına yönelik fıldır mücadeleye destek veren aksiyon insanlarına teşekkür eden Vali Dr. Erdinç Yılmayan, “Arkadaşlarımızın kadına yönelik şiddetin önlenmesi anlamında çalışmaları var. Bu çalışmalarından kıran kendilerine çokça teşekkürname ediyoruz. Sülale ve Içtimai Hizmetler İl Müdürlüğümüz bu çalışmaların anısına arkadaşlarımıza onurluk hazırladılar. Zaman hem plaketlerini sunduk hem de bu çalışmalarına teşekkür anlamında bir araya geldik. Bu dava hepimizin sorunu, bu laf hepimizi ilgilendiriyor. Bu konudaki hassasiyetinizden dolayı çokça teşekkürname ediyorum. Bu hassaslık adi güzelce bir duygunluk, benzer tıpkısı çizi. daha çok birlikte bu çalışmaların gelişigüzel sürmesini kâm ediyorum” dedi. – OSMANİYE

Share: