Karabük’te “Yavaş Yavaş 2023 Köyüm Benim” programı düzenlendi

MHP İstanbul Milletvekili Dirimlik Arkaz, “Adım Adım 2023 Köyüm Benim” projesi kapsamında Karabük’ün Safranbolu ve Yenice ilçelerinde vatandaşlarla bire bir araya geldi.

Arkaz, ziyaretlerine MHP Karabük İl Komutan Yardımcısı Cenk Gedikoğlu ve MHP Safranbolu İlçe Başkanı Erkan Canözü ile Safranbolu’ya kapalı Ovacuma köyünde başladı.

Köyde vatandaşlarla buluşan Arkaz, elan sonra MHP Model Umumi Heyet (MYK) Üyesi Murat Kotra, MHP Karabük İl Başkanı Ademiyet Kar ve yönetim kurulu üyeleri ile Karabük Tecim ve Uran Odası Başkanı Fatih Çapraz’ı konuşma etti.

Arkaz, ziyaretleri kapsamında Safranbolu’nun Bostanbükü, Yazıköy, Konarı ve Toprakcuma köylerine her an vatandaşlarla ahbapça etti.

Son kendisine Yenice ilçesine revan Arkaz, burada MHP Karabük İl Başkanı Fıkdan Kar, Yenice Belediye Reisi Zeki Çaylı, Yenice Yortan Yer Belediye Başkanı Ali Şık ve MHP Karabük Sav Ocakları Başkanı Ahmet Burak Kişmiri ile Şirinköy, Akmanlar, Kadıköy, Sarayköy ve Satuk köyleri ile Yortan beldesinde vatandaşlarla buluştu, esnaf ziyareti yaptı.

Share: