Kayserispor-Adana Demirspor maçının peşi sıra

Spor Dip Süper Lig’in 12. haftasında ağırladığı Adana Demirspor’la 2-2 berabere kalan Yukatel Kayserispor’un teknik direktörü Modern Atan, ayak topu mahmul aynı karşılaşma sonunda galibiyeti kaçıran taraf olduklarını söyledi.

Gündeş Atan, maçın peşi sıra planlı basın toplantısında, zaman sahada ayak topu mahmul 2 saat yaşandığını ve sporseverlerin zevkle izlediği aynı yarışma olduğunu belirtti.

Müsabakada 2-0 geriye düşmelerine karşın oyunun hep süresince kaldıklarını ve böylecene üstelik skoru yakaladıklarını rapor fail Atan, şunları kaydetti:

“Sahada çok doyurucu ayrımsız ayak topu vardı. Kıpırdak Adana Demirspor takımına cebin oynadık. Geride gür amerikan bar yapabilen, bire bir yakaladıktan sonradan ati uçtaki oyuncularıyla bol geçişler yapabilen aynı mızıka. Arada bize güçlük çıkardılar ama genel namına oyunun hep içindeydik. Maçın başında onlar santrforsuz oynadığı üzere bir stoperi natamam fethetmek istedik ve orada Mürtefi Karimi’yi düşündük. İkinci nısıf geriye düştükten sonradan sistemi değiştirdik. Ondan bilahare maçı çevirebilecek kuzuluk geldik. Mane’nin son saniyelerdeki pozisyonu belki Kayserispor hesabına tahammülfersa bire bir bitiriş olabilirdi. Kaleci Ertaç Özbir’i tebrik kartı ediyorum, çokça bereketli çıkardı. Belki zaman 3 puan kazanamadık ama oyuncularım çok daha fazlasını kazandı. Onlarla gurur duyuyorum.”

Share: