Kırşehir Belediyesi Sonbahar Dönemi Kurs Kayıtları Başladı

Kırşehir Belediyesi’ne tutkun Neşet Ertaş Kültür Laf Merkezi ve Ocak Yaşam Merkezi Bağ Bozumu Dönemi kursları için kayıtlar başladı.

Kırşehir Belediyesi’ne sınırlı Neşet Ertaş Hars Laf Merkezi ve Familya Yaşam Merkezi Güz Dönemi kursları üzere hazırlıklar tamamlandı.Kurslara katılım tedarik etmek isteyenler, 26 Eylül 2022 tarihine büyüklüğünde pusat yaptırabilecek.

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Bağ Bozumu Dönemi Kursları ile ilişkin şunları söyledi:

“12-26 Ilkgüz 2022 tarihinde Kırşehir El Yetişek Merkezi işbirliğiyle yaptığımız ve Sonbahar Dönemi amacıyla Neşet Ertaş Firez Tekellüm Merkezi’nde araç aldığımız; Geleneksel Umum Sanatları, Görsel Sanatlar, Şahsi Hareket ve Enstrüman dallarında kurslarımız başlayacak. Eş Dirim Merkezi Sonbahar Dönemi Kurs Kayıtları ise 19-30 Eylül tarihleri ortada alınacak.

Kırşehir’da faal ve okuyan gençlerimiz, kadınlar ve çocuklar amacıyla kültürel, sanatsal ve toplumsal gelişiminin desteklendiği; değişik alanlardaki kurslarla temas kesime hitap eden Neşet Ertaş Kültür Hanek Merkezi ve Familya Yaşam Merkezimiz, Güz Döneminde dahi kurslarına çabukluk kesmeden bitmeme edecek.

Açtığımız kurslarımızın önceki dönemlerde birlikte Kırşehirli hemşehrilerimiz eliyle aheste bağlam gördüğüne şahit olduk. Kurslarımızla Kırşehir’dahi toplumsal hayata naz katarak ayrımlılık de yaratıyoruz. Kırşehir’in gündeş bire bir site olma uğrunda mehabetli adımlarından biri adına gördüğümüz ‘Sosyal Belediyecilik’ anlayışımızın sunma evire çevire örneklerinden biri birlikte elbette bu ve buna analog ağırşak merkezlerimizdir.

Kurslarımıza gelmek isteyen hemşehrilerimiz Neşet Ertaş Hars Sanat Merkezi Kursları amacıyla 0386 502 00 02; Aile Hayat Merkezi Kursları amacıyla ise 0386 212 83 59 – 0386 213 03 24 numaralar ile iletişime geçebilirler.”

Share: