Kırşehir Şehremini Ekicioğlu, Su Arıza Şefliğini Müzakere Etti

Kırşehir Şehremini Selahattin Ekicioğlu, Akarsu Aksaklık Şefliği’ni görüşme ederek, çalışmalarla ilgili bilgi aldı, personelle düşünce alışverişinde bulundu.

Başkan Ekicioğlu, 6 Eylül 2022 Salı haset Su Arıza Şefliği’ni ülfet etti. Personelle ahbapça edip çaylarını içen Ekicioğlu, yapılan çalışmalarla ait üstelik kuruntu alışverişinde bulundu.

Başkan Ekicioğlu, ziyaretiyle ilişkin şunları söyledi:

“Tığ Kırşehir Belediyesi namına yekpare birimlerimiz ve çalışanlarımızla birlikte Kırşehir halkının daha sağlıklı ve modern tıpkısı ortamda yaşaması üzere yaptığımız planlar ve projeler çerçevesinde çalışmalarımıza bitmeme ediyoruz.

Belediyecilik, yalnız dava çıktığında faaliyete güzeşte kurumlar değildir. Sosyal demokrat belediyecilik anlayışı, benzeri yerde sevgili çıkmadan üstelik o yerle ilgili planlar yaparak projeler üretmeyi gerektirir. Biz de bu kapsamda icap birimlerimizle gerekse da sahada Kırşehirli hemşehrilerimizle daim görüş alışverişinde bulunuyoruz.

Göreve geldiğimizde bire bir alay verdik ve verdiğimiz sözü namına ifham etmek üzere mecmu gücümüzle çalışıyoruz. Yıllardır dokunulmamış ve girilmemiş mahallelerimize üstelik girerek altyapı ve üstyapı çalışmalarını de tamamlıyoruz. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz ay içerisinde değiştirilmemiş olan asbestli boruların değişimini yapmıştık. Bu kapsamda birçok ana yol ve sokaktaki yollarımızın da asfalt serimini gerçekleştirdik.

Bizden eski dönemde hizmet almamış olan bir nice mahallemizde da çalışmalarımız tekmil hızıyla bitmeme ediyor ve bildirme kısa zamanda bitireceğiz. Yıllardır girilmeyen Çukurçayır Mahallesi Cumhuriyet Altını Caddesi ve Şehit Mithat Çolak Caddesi’nde madun yapı çalışmalarını tamamladıktan bilahare üstyapı çalışmalarına başladık.

Her madde Kırşehir üzere ve Kırşehirli hemşehrilerimiz seçme şeyin sunu güzelini türe ediyor.”

Share: