Kol dışı küsurat Feyzullah Şahin, Elazığspor’a veda etti

TFF 3. Klasman 1. Grup’ta sezon başından bu yana Ustalık Direktör Ramazan Polat ve takım kaptanı Ongun Saray’la sıkıntılar hareketli Feyzullah Delicesine Çağ, akşam saatlerinde kol dışı bırakıldı. Dinç futbolcu gelişme üzerine toplumsal iletişim araçları hesabından yaptığı paylaşımla camiaya veda etti.

TFF 3. Lig 1. Grup’ta mücadele eden ve hafta sonu 10. hafta maçında Nevşehir Belediyespor’u ağırlayacak olan ES Elazığspor, sıcak saatler yaşıyor. Mevsim başından bu yana Teknik Yönetmen Ramazan Polat ve takım kaptanı Sevinçli Saray’la teessürat dinç Feyzullah Delice Çağ akşam ezanı saatlerinde takım dışı bırakıldı. Genç oyuncu de içtimai medya hesabından yaptığı paylaşımla camiaya veda etti.

Feyzullah paylaşımında, “Canan Elazığspor camiası ve bu büyük camiaya rağbet vermiş Gakgoşlarım. Zaman almış olduğum bilgiyle süresiz kadro dışı eksik olduğumu öğrendim. Öncelikle heveskâr tıpkısı futbolcunun genişlik afsunlu anı düz içerisinde külliyen ibnelik etmek, savaşım etmektir. Ne efsus kim yer içerisinden haddinden fazla, vadi dışındaki olaylarla ilgilenmek zorunda bırakıldım. Gücümün yettiği kadarı ile dik durdum karakterimden ödün verdirmemekte çok çalıştım. Benim özümü bilen insanlar şurası çok mebzul agâh, butlan karşısında susamam bu birlikte ne efsus kim benim arz nazik zaafımdır. Yeri geldi sustum, yeri geldi içime attım, sabrettim, yeri geldi konuştum ve değme devir bu suret amacıyla çok çalıştım ve bilcümle yalçın durdum. Kalbim daima sizinle beraberdir. Bundan Sonra Sahada ayrımsız sakat, tribünde benzeri fazlayız. Rabbim herkesin gönlüne bakarak versin. İnşallah o kupayı sahada baş başa savaştığım mızıka arkadaşlarım bu şehre getirecektir. Dualarım ve temennim bu yöndedir. Saygılarımla” ifadelerini kullandı.

Bu mevsim Elazığspor formasını 7 maçta giyebilen ve çoğu kez maharet yönetmen Ramazan Polat tarafından nasip verilmeyen Feyzullah, 1 gol attı. – ELAZIĞ

Share: