Leşker uğurlamasında eğlenenlerin üzerine tüfekle kırıcı açtı: 11 dertli

KARAMAN’bile, arkadaşı Yaşar T.’nin asker eğlencesine katılan Mesabe K., yaşadığı tartışmanın ardından mahalleden ayrıldı. Pompalı tüfekle yeniden alana dönen Boy Bos K., eğlenen kalabalığa doğru pompalı tüfekle şiddetli açarak 11 kişiyi yaraladı.

Olay, saat 00.30 sıralarında, Fatih Mahallesi’nde meydana geldi. Askere gidecek olan Yaşar T. üzere evlerinin uğrunda çeri eğlencesi düzenlendi. Eğlenenler arasında henüz isimsiz nedenle tartışma imdi. Değer K., ağız dalaşı sonrası mahalleden ayrıldı. Aynı süre sonradan beyaz araba ile baştan alana mevrut Kıymetiharbiye K., pompalı tüfekle kalabalığın üstüne zehir açtı. Leşker eğlencesinde mevcut 11 kişi, yaralandı. Kadir K. ise tıpkı araçla görüngü yerinden kaçtı. İhbar konusunda bölgeye polis güçleri ve esenlik ekipleri sevk edildi. Yaralıların tıpkı kısmı, araçlarla tıpkısı kısmı üstelik ambulanslarla Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Polis, Valör K.’yi derk etmek için say başlattı.

ABLASI BILE YARALANDI

Olayda hafif yaralanan Yaşar T.’nin ablası Heyecan T. ise yaşananları anlatarak, “Kardeşimin er eğlencesi vardı. bir anda silah sesleri yükseldi. çoluk çocuk herkes yaralandı. Eğlenenlere saçmalar geldi. Benim da yüzüme, boynuma, kulağıma absürt isabet etti. 11 emanet şu zaman otama oluyor. Bunu yapanların yanına kalmasını istemiyorum çünkü çoluk çocuk yaralandı. Gitsinler, özlük denkleri ile uğraşsınlar” dedi.

Share: