Manisa’daki trafik kazasında yaşamını yitiren taraftarın cenazesi defnedildi

Osmaniyespor taraftarlarını taşıyan minibüsün Manisa’nın Gölmarmara ilçesinde devrilmesi sonucu hayatını kaybeden Erman Birey Artan’ın cenazesi, Hatay’ın Dörtyol ilçesinde toprağa verildi.

Osmaniye Devlet Hastanesi morgundan alınan Erman Can Artan’ın (35) cenazesi, Hatay’ın Dörtyol ilçesindeki Çamlık Mezarlığı’na getirildi.

Eş ve Toplumsal Hizmetler Osmaniye İl Müdür Yardımcısı Büyük Kılıçkeser aracılığıyla kıldırılan namazın arkası sıra evli ve üç çocuk babası Artan’ın cenazesi toprağa verildi.

Cenazeye, Artan’ın ailesi ve yakınlarının yanı sıra Osmaniye Ilbay Yardımcısı Ihtiyaç Yılmayan ile Osmaniye Ilbay Yardımcısı vekili Kasıt Muzaffer Çam, Osmaniye Uray Başkan Yardımcısı Mustafa Balkaya, Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürü Sedat Enerjik, Osmaniyespor FK Başkanı Bülent Çenet, Eş ve Toplumsal Hizmetler Osmaniye İl Müdür Yardımcısı Hamit Coşkun ve farklı ülke ve ilçelerden mevrut taraftarlar katıldı.

TFF 3. Tabur ekibi Osmaniyespor FK’nın taraftarlarını taşıyan minibüsün, 27 Kasım’da Manisa’nın Gölmarmara ilçesinde devrilmesi sonucu 1 birey hayatını kaybetmiş, 9 emanet yaralanmıştı.

Share: