Mansur Yavaş’tan, şarkıcı Gökhan Özoğuz’a destek: Bizim vatan sevgimizi kimse sorgulayamaz

Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Nevzat Tarhan, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla adlı rock grubu Athena’yı kasıt aldı. Sosyal medyayı faal tıpkısı şekilde kullanan grubun solisti ünlü şarkıcı Gökhan Özoğuz bunun karşısında ağızsız kalmayarak, Tarhan’ın paylaşımına esprili tıpkısı karşılık verdi.Ardından Tarhan, paylaşımını sildi.

“SEBEP KUTLUYORSUNUZ DİYORLAR”

Ankara Büyükşehir Belediye Reisi Mansur Bati, belediyeleri vasıtasıyla sunulan konserde Gökhan Özoğuz’a topluluk bundan sonra. Gökhan Özoğuz’un birlikte olduğu sahnede müşavere yapan Kırıcı “Ankara’mız milli mücadelemizin sunu mehabetli karargahlarından. İşte bizler da böyle benzeri başkentin belediye başkanı yerine, Mustafa Eksiksizlik Atatürk’ün bize hayat ettiği bu Ankara’yı dünya başkentleriyle yarışır bir ağıl ifham etmek amacıyla çalışıyoruz. Bu sorumlulukla hareket ediyoruz. 30 Ağustos’u tabii kutlayacağız. ‘Neden bunları kutluyorsunuz, kutlamaya lazım bulunmayan?’ diyenlere direnim coşkuyla kutlayacağız.” dedi.

“YURT SEVGİMİZİ KİMSE SORGULAYAMAZ”

Konser öncesi Tarhan’ın verdiği tepkiye müteveccih ise “Ilkin Sayın Gökhan Satma kalkmak için bizim yurt sevgimizi tek kimse sorgulayamaz. Bunu de hele bu akşam ezanı tefhim etmek istiyorum. Bizlerle alay malay olduğunuz amacıyla hepinize teşekkürname ediyorum, yine Gökhan Eş’e kırnak geldiniz diyorum.” ifadelerini kullandı.Share: