Marmaris Belediyesi’nden İhtiyaç Sahiplerine ‘Halk Kart’ Müjdesi

Marmaris Belediyesi’nin ihtiyaç sahiplerine yönelik hayata geçireceği Halk Kurnaz için imza töreni düzenlendi. Başbuğ Oktay Ahali Iri üzere “Hem hareket yükümüzü azaltacak, hem üstelik vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını direkt karşılamasına imkân sağlayacak” dedi.

Marmaris Belediyesi, mahdut gelirli vatandaşlara Halk Kurnaz ile arkalama eli uzatacak. Marmaris sınırları içerisinde tevakkuf fail yardıma muhtaç kişilerin beslenme, giyinme, arılık ve kırtasiye gibi ana ihtiyaçlarını karşılayacak El Anaç üzere Marmaris Şehremini Mehmet Oktay ve Oyak iştiraki Bir Ödeme yetkilileri ortada ittifak imzalandı. Gelişmemiş aynı süre bilahare, zaruri şartları sağlayan vatandaşlara verilmeye başlanacak ahali kartlar, toplumsal yardımlarda aksiyon yükünü azaltırken vatandaşların soy ihtiyaçlarına basit ulaşmasını de sağlayacak.

YENİ NESİL SOSYAL BELEDİYECİLİK

Yeni soy sop çağdaş ve içtimai belediyeciliğin fena hâlde tıpkı örneğini Marmaris’te hayata geçireceklerini belirten Belediye Başkanı Oktay, “Yurt gelirli yurttaşlarımıza müteveccih toplumsal eşitsizliği ortadan kullanmak için hayata geçireceğimiz Marmaris Belediyesi Ahali Kartın önce adımı Oyak iştiraki Mürekkep Ifa yetkilileriyle imzalanan sözleşmeyle attık. Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını direkt karşılamasını sağlayacak kartlar güdük bir müddet sonraları ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza verilmeye başlanacak” dedi.Share: