Martir Aileleri Konfederasyonu Başkanı Sözen: “Türkiye düşmanlarına karşı Cumhurbaşkanımıza bindi vereceğiz”

Şehit Aileleri ve Güvenlik Korucuları Konfederasyonu Genel Başkanı Işıklı Sözen, “Türkiye düşmanlarına cebin, emri Amerika’dan alanlara karşı, İsveç’te Kur’dakika-ı Kerim’i yakanlara cebin Cumhurbaşkanımıza bindi vereceğiz” dedi.

Şehit Aileleri ve Düzenlilik Korucuları Konfederasyonu Umumi Başkanı Vazıh Sözen, “Mutlu Eş Mutlu Cemiyet, Iri Eş Buluşması” programı çerçevesinde, planlı programda konuştu. Seçime dayalı açıklamalarda bulunan Sözen, ” Bingöl’de nefes alıp veren bacılarım, Bingöl’de kıpırdak ve üreten ablalarım, Bingöl’e değer katan eşsiz hanımefendiler, Türkiye Yüzyılı’nda bilcümle bu arada üzerimize düşeni yapmalıyız” diyerek konuştu.

Kadınlardan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a bindi isteyen Sözen, “Eş annedir, avrat eştir, karı yuvadır, kadın insandır, eş ailenin esas direğidir, karı toplumun aynası, geleceğimizin beklenti ateşidir. Kadının elinin değdiği düzlük üstelik bereket vardır, sağlık vardır, birlik vardır, kardeşlik vardır. Bugün Bingöl’den bu karı elini Cumhurbaşkanımıza inşallah yararlı dualarımızla, desteklerimizle hep bu arada değdirelim. Esasta doğrusu YANLIŞSIZ Parti, 5 milyon kadın üyesi olan balaban benzeri eş hareketidir. Milyonlarca gönüllü neferi olan tıpkısı eş hareketidir. Cumhurbaşkanımız da herhangi bir ortamda şurası tabir ediyor, ‘Ben şu zaman da Cumhurbaşkanıysam, bu ağzı dualı, eli dualı, eli yapıncak, kadınlar sayesindedir’ diyor. Pekâlâ kim bugüne kadar yalçın bir şekilde Sayın Cumhurbaşkanımızın arkasında durduysak, inşallah Mayıs ayında birlikte bütün bu arada Bingöl’da Sayın Cumhurbaşkanımızın arkasında duracağız. Türkiye düşmanlarına cebin, emri Amerika’dan alanlara karşı, İsveç’te Kur’an-ı Kerim’i yakanlara cebin Cumhurbaşkanımıza bindi vereceğiz. İçinizde çarşaflı ablalarımız, bacılarımız var. 28 Şubat sürecinde bu Eksiksizlik Kılıçdaroğlu, bu 6’lı masanın ortağı Meral Akşener, sizlere irticacı diyordular. Başınızı örttüğünüz üzere aranızda ayrımcılık yapıyordu. Zaman bile gelmişler aramıza, bizimle Sayın Cumhurbaşkanımızın arasına duruluk sokmaya çalışıyorlar. Ablalarım size kemiksiz ayrımsız madde söyleyebilirim; mazi zengindiniz, bugün fakir olabilirsiniz evet dahi yarın varlıklı olabilirsiniz amma Cenabıhak bizleri haymatlos, devletsiz, bayraksız ve ezansız bırakmasın” şeklinde konuştu. – BİNGÖL

Share: