McDonald’s Ukrayna’daki restoranlarını baştan açmayı planlıyor

ABD’li acul servis aşevi zinciri McDonald’s, Rusya’nın saldırısından sonra Ukrayna’birlikte kapattığı bazen restoranlarını baştan açmayı planladığını duyurdu.

Şirketten yapılan açıklamada, Ukrayna’daki insanların desteklenmesinin ayrımsız numaralı öncelikleri olmaya bitmeme ettiği vurgulandı.

Açıklamada, “Ukraynalı yetkililer, tedarikçiler ve asayiş uzmanlarıyla şümullü müşavere ve görüşmelerin ardından, çalışanlarımızın işe deveran talebini dikkate alarak, değişik işletmelerin emin benzeri şekilde baştan açıldığı Kiev ve batı Ukrayna’birlikte ara sıra restoranları baştan yazmak üzere aşamalı aynı traksiyon uygulamaya değişmeyen verdik.” ifadesi kullanıldı.

Belirli ayrımsız tarihin verilmediği açıklamada, gelecek biraz kamer içre ürünlerin restoranlara ulaştırılması, fiziki ortamın müşterilere hizmete amade kuzuluk getirilmesi, lokanta çalışanlarının yeniden sahaya dönmesi ve çalışanlar ile müşterilerin güvenliğinin sağlanması üzere tedarikçilerle çalışılmaya başlanılacağı kaydedildi.

McDonald’s, Rusya’nın Ukrayna’ya saldırmasının arkası sıra mart ayında Ukrayna ve Rusya’daki cümle restoranlarını metres kararı almıştı.

Şirket, mayısta da 30 yılı çok süredir zindelik gösterdiği Rusya pazarından çıkacağını duyurmuştu.

Share: