Milyoner girişimci UFO avlayacak

William Sachiti, İngiltere’nin Norwich kentindeki sakat tıpkı Krallık Hava Kuvvetleri üssünü satın aldı. Sahip olduğu özerk teslimat araçlarını test etmek için yeni aldığı alanı kullanan Sachiti’yi bu alanda tıpkı de şaşırtı bekliyordu: Mevrut nükleer bombaları tayin etmek üzere kullanılan bakım dışı mevdu bire bir içgüdü sistemi.

Çoğu milyoner servetini fiyatlı arabalara ve şiddetli teknelere harcarken, William Sachiti servetini İngiltere Norwich’te Soğuk Savaş döneminden kalma tıpkı radar istasyonu satın ahzetmek için kullandı.

“Fiyatlı hobim UFO bulacak”

İngiliz müteşebbis Sachiti, özerk araçlarını imtihan etmek için hususi ayrımsız düz satın aldı, fakat milyoner müteşebbis bu alanda bonus kendisine ayrımsız üstelik insiyak sistemi buldu. Demincek Sachiti, bu sistemi tamirat etmeye çalışıyor ve “Bunu hayata geçirmenin bir yolunu bulacağım ve insanların onu kullanmanın genişlik dolgunca yolunu seçmesine müsaade vereceğim” diye kendine bakir benzeri misyon ediniyor.

Devasa herkes, İngiltere’dahi çekicilik savunma istasyonu olan Neatishead’deki Kraliyet Albeni Kuvvetleri’nde bulunuyor.

AMES Type 84 insiyak ünitesi yerine bildik bu ünite, 1962’den 1994’e kadar faaliyetteydi ve çekirdeksel bombaları tespit etmeye çalıştı. Sachiti, sistemi baştan otantik amacı amacıyla kullanmayı planlamıyor, bunun namına insanların modern dünyaya henüz uygun aynı fariza bulmasını umuyor.

Sachiti, bunun üzere üstelik popüler kent Reddit’te benzeri mesnet yayınladı ve bu radar sistemi ile ne yapması gerektiğini sordu. Milyoner, mevrut öneriler üzerine dahi serencam merhale engelsiz düşüncesiz tıpkısı kibir sergiledi. Eğer UFO avlanması isteniyorsa o zaman bunun üzere kullanılacağını belirten ünlü müteşebbis, “Pahalı hobim UFO bulacak. Eğer acun bunu istiyorsa, ben kimim ki yargılayacağım” diyor.

Sachiti, satın aldığı bu sürprizli alan üzere ne büyüklüğünde ödediğini açıklamasa dahi 2010 yılında, 4,7 milyon dolarlık tıpkı fiyatla satışa sunulan mıntıka amacıyla iki canlı bir masraf yaptığı adisyon ediliyor.
Sachiti, abes zamanlarını dünyanın sorunlarını çözmek üzere kullanan bir robotist, bireşimli zekâ uzmanı ve müteşebbis. Antrparantez 250 milyon dolar değerindeki Kar-Go isimli şirketiyle, özerk makine kullanarak kargo paketlerini doğrulama ediyor.

Araçlar; benzeri adrese gidiyor, bagajını açıyor ve paketlerini konfirmasyon ediyorlar. Bu kıtipiyoz araçlar şu dakika üzere vakit kaybetmeden küçük kolileri tasdik etse bile aslında bu koliler kargo yükünün yüzde 80’inini oluşturuyor.

ABD’nin giz belgeleri ortaya çıktı: Savaş gemisinde UFO alarmı!

 

Savaş milyonerler göçünü körükledi

 

Taze milyonerler pahalı alışverişleri erteledi

 

Share: