“Nar Taneleri”ne milli görev

Antalya Kırkgöz Döşemealtı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Karı voleybol takımında format giyen 4 oyuncu Kumluk Voleybolu Milli Bando Kampına çağırma edildi. CEV Kumbaşı Voleybolu 18 gözyaşı altı Avrupa Şampiyonası ve FIVB Kumluk Voleybolu 19 Gözyaşı Şeş Acun Şampiyonasına katılacak sporcuların belirleneceği milli kampa çağırma edilen Döşemealtı’nın “Nar Tanaleri” ilçeye yeniden iri tıpkısı bayram yaşattı.

1-4 Ilkgüz tarihlerinde Yunanistan’da düzenlenecek olan CEV Deniz Hamamı Voleybolu 18 gözyaşı şeş Avrupa Şampiyonası ve FIVB Kumsal Voleybolu 19 Gözyaşı Şeş Dünya Şampiyonasına gidecek sporcuların belirleneceği kamp kadrosuna dahil olan Döşemealtı’nın sporcuları Akarsu Şimdim, Ceylin Sayar, Gülse Çeliker ve İrem Fert Topel Milli formayı balaban aynı gururla taşıyacaklarını söyledi.

Döşemealtı Belediyesi ve ayrımsız zamanda Kırkgöz Döşemealtı Belediyesi Bilgisizlik ve Spor Kulübü Başkanı Toygar Zihayat, 4 oyuncularının Milli topluluk kampına nida edilmelerinin kendilerini gururlandırdığını söyledi. Komutan Canlı, “Gençlerimize yatırım yapmaya bitmeme edeceğiz. İlçemizin Nar Taneleri bizleri gururlandırmaya devam ediyor. Türkiye Şampiyonasında elde ettiğimiz nazik başarı sebebiyle kendilerini sergileme imkanı bulan oyuncularımız hem Avrupa Hem Dünya Şampiyonalarına katılmak için milli tarz giyme hakkı kazandı. Gururluyuz. Bütün sporcularımı ve emeği geçen ekibimi kutluyorum” dedi. – ANTALYA

Share: