Ortaköy’de topluluk giyinik güvenlikler dehşet saçtı! 1’i kadın 3 birey dakikalarca darbedildi

8 Eylül Perşembe gecesi 01.30 sıralarında yaşanan olayda, Ortaköy’bile adlı tıpkısı cümbüş mekanına gelen biri avrat 3 kişi, özel güvenlikler eliyle karın alınmadı. Bunun üstüne sâdır tartışmada gönül alınmayan ayvaz, asayiş görevlilerinden birine baş attı. Kısaca 10 yaşama olan takım elbiseli güvenlikçiler kafa atan kişiyle gelişigüzel yanındaki kişiyi ve kadını yere yatırıp tekme ve yumruklarla çarpma etti.

FENOMEN SANİYE SANİYE KAMERALARA YANSIDI

Daha sonra bire bir türlü sakinleşmeyen güvenlikler ellerine geçirdikleri sopalarla hem kadını hem da erkeği yaslı şekilde dövdü. Bazı güvenlik görevlileri ise 3 kişiyi zedelenmek fail arkadaşlarına engel olmaya çalışsa bile liyakatli olamadı. Yaşanan dehşet anları mekanın düzenlilik kamerasına saniye saniye yansıdı.

BİR MÜDDET SONRA TEKRAR OLAY ÇIKTI

Bu olaydan bire bir süre sonra cümbüş mekanı önüne mevrut silahlı grup ile güvenlikler arasında savaş çıktı. Olayda silahla vurularak ağır sıklet yaralanan ayrımsız güvenlik görevlisi hastaneye kaldırıldı. İhbar üstüne mevrut polis güçleri ekipleri sormaca başlattı.Share: