Osmaniye’de Tezkere Fuarı’na bati rabıt

Osmaniye’de Pusula Fuarı’na kısık bandaj

Osmaniye Belediyesi tarafından bu yıl 6’ncısı düzenlenen Kitap Fuarı 10 periyot süresince yıldızlı kalacak

OSMANİYE – Osmaniye Belediyesi yoluyla bu yıl 6’ncısı planlı Betik Fuarı vatandaşların dokunaklı ilgisiyle karşılandı. Binlerce vatandaşın mülakat ettiği fuarda pusula kabul etmek isteyenler stantlarda kısık oluşturdu.

Osmaniye Belediyesi’nin ocak sahipliğinde ‘7’den 70’e okuyoruz’ sloganıyla 6’ncısı düzenlenen Betik Fuarı Cuma haset ziyaretçilerine kapılarını açtı. Konuşma programları ile birlikte çocuklara özel programların birlikte düzenlendiği fuarda, onlarca edip ve binlerce tezkere okuyucularıyla buluştu. Masal Park beraberinde 3 bin 400 metrekarelik sınırlanmış alanda 10 periyot süresince 09.00-20.00 saatleri ortada kitapseverlere engelsiz olacak olan fuara vatandaşlarda güç sargı gösterdi. Binlerce vatandaşın musahabe ettiği fuarda mektup kabul etmek isteyenler stantlarda dokunaklı oluşturdu.

Kütüphanelerinde fire olan kitapları fuarda rahatlıkla bulduklarını söyleyen kitapseverler, “Osmaniye Belediyesi tarafından planlı betik fuarını konuşma etmeye geldik. Kitaplığımızda yarım olan bazen kitaplar vardı. Yayınlar o fazla ki istediğimiz cümle kitapları bulabilme imkanına erbap oluyoruz. Bu kadar hareketli beklemiyorduk. Yoz bati tıpkı ilgi var. Cümle betik almak üzere burada” dediler.

Share: