Polisan’dan olimpiyat şampiyonu İşitme Engelliler A Milli Uçan Top Takımları’na hararetli tebrik kartı

İşitme Özürlü Eş A Milli Uçan Top Takımının minval sponsoru olan Polisan Kansai Boya, takımın Brezilya’daki olimpiyatlarda gösterdiği başarıyı ağızsız amma can bir etkinlikle kutladı.

Polisan açıklamasına bakarak, Polisan Ana Ortaklık’in kapalı ortaklığı olan Polisan Kansai Boya, hat sponsoru olduğu İşitme Mânialı A Milli Voleybol Takımı’nın ayvaz ve karı oyuncularını, Brezilya’bile düzenlenen 24. İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatları’nda gösterdikleri sükse ve aldıkları iki değerli madalyadan çevre tebrik kartı etti. Olimpiyat şampiyonları amacıyla hazırlanan sessiz ama ateşli organizasyon, Kocaeli Dilovası’nda kâin Polisan Yetişek, Ekin ve Spor Kompleksi’nde düzenlenen ülfet maçı ile başladı.

Sakat A Milli Uçan Top takımının eş ve erkek oyuncularından oluşan kompozit ekibinin karşısına, Polisan Holding Üst Yöneticisi (CEO) Mehmet Hacıkamiloğlu’nun da yer aldığı Polisan Voleybol takımı bundan sonra. Dilovası Polisan Ortaokulu öğrencileri ile Polisan Kimya, Polisan Kansai Boya ve Poliport çalışanlarının izlediği hukuk maçında, izleyiciler maç süresince tezahüratlarını, öğrendikleri işaret dili ile yaptılar. Maçı A Milli mızıka oyuncuları kazanırken, sahada düzenli anlar yaşandı.

Yemekte havale verince “Elinize Sağlık” tebrik kartı mesajları ile karşılaştılar

Maçtan sonraları milli voleybolcular ve Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Cömert Vural, Koca İşitme Engelli A Milli Voleybol Beceri Direktörü Osman Bileyici, Eş İşitme Sakat A Milli Uçan Top Beceri Direktörü Fuat Dokgöz, İşitme Mânialı A Milli Voleybol Antrenörü Erkal Taş, Polisan tarafından düzenlenen tebrik yemeğine katıldı.

Polisan Holding Umumi Heyet Başkanı Mehmet Güvenli Bitlis, Polisan Holding CEO’su Mehmet Hacıkamiloğlu ve Polisan Kansai Boya Genel Müdürü A. Cemal Drahor’un amade bulunduğu yemekte, milli oyuncular havale yöneltmek için QR kodları okutunca Türkiye’nin büyük sporcularının işaret dili ile söyledikleri “Elinize Keyif” tebrik kartı mesajları ile karşılaştılar. Bu sürpriz duygusal anların yaşanmasına hastalık olurken, tebrik kartı mesajı gönderen sporcular ortada karateci Hedef Magnezit, Milli yumruk oyuncusu Şennur Demir, Milli Pentatlet İlke Özyüksel, kayakla atlama olimpiyat sporcusu Fatih Ardıl İpçioğlu, basketbolcular Berkay Istekle, Erkan Yılmaz, Kartal Özmızrak ve Oğuz Kavga yer aldı.

Bu hususi organizasyonda Polisan Ana Ortaklık Umumi Heyet Başkanı Bitlis, Polisan Holding CEO’su Hacıkamiloğlu ve Polisan Kansai Boya Genel Müdürü Drahor, birer konuşma yaptı. Organizasyon dürü takdimi ile serencam buldu.Share: