Polisten kaçan şüpheliler 4 otomobile çarparak durabildi

Bursa’da polis güçleri ekiplerinin dur ihtarına münasebetsiz şüpheliler ile polis güçleri ekipleri beyninde kovalamaca yaşandı. Park halinde duran 4 araca çarparak duran sakil; polis güçleri ekipleri yoluyla gözaltına makbuz. O anlar ise bire bir işyerinin düzenlilik kamerasına giderek yansıdı.

Olay, geçkin şeb saat 23.00 sıralarında şekil Yıldırım ilçesi Kavim Mahallesi Su caddesi üstünde meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre polis güçleri ekiplerinin dur ihtarına uymayan otomobilin şüphelisi ekiplerden kaçmaya başladı. O tam kaba ve polis güçleri ekiplerinin arasında içki kesen kovalamaca yaşandı. Polis Güçleri ekiplerinden kaçan çirkin aracın kontrolünü kaybederek park yeri halinde duran 4 araca çarptı. Direksiyonda kâin B.A. eğreti namına kaçmaya çalışırken araçta mevcut T.Ş. ile D.İ.A. gözaltına makbuz. Yaya adına kaçmaya etkin bed B.A. üzerindeki silahı aynı evin bahçesine attıktan sonra uyuşturucu maddeleri yola dökerken yakalandı.

Şüpheliler karakola götürülürken; çevirici ve üzerlerinde yapılan aramalarda ise, 11 sayı çıkın halinde toplamda 55.90 gram metamfetamin, 1 adet ruhsatsız tabanca, 5 sayı şarjöre matbu vasiyette 7.65 mm çapında fişek, 1 adet ruhsatsız tüfek, 4 skor ectasy hap ve mızrap konu ticaretinden elde edildiği değerlendirilen 4 bin 810 liralık para ele geçirildi.

Şüpheliler emniyetteki işlemlerinin arkası sıra adliyeye gönderme edildi. – BURSA

Share: