Reisicumhur Erdoğan, 3 yıl aranın arkası sıra Şanlıurfa’ya gidecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 3 sene aranın peşi sıra Şanlıurfa’ya gidecek

Şanlıurfa’birlikte Cumhurbaşkanı hazırlıkları başladı

ŞANLIURFA – Şanlıurfa, Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan’ın 3 yıl aradan sonradan yarın gerçekleştireceği şehir ziyareti ve balaban umum buluşmasının heyecanını yaşıyor.

Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan, 3 yıl aradan sonradan Şanlıurfa’ya bire bir mülakat gerçekleştiriyor. Yarın gerçekleşecek ziyarette 18 Mart Çanakkale Caddesinde halk ile buluşacak olan Erdoğan, burada şişko açılışlar yapacak.

Şanlıurfa’yı müzakere heyecanı sardı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ziyareti dolayısıyla devlet genelinde hummalı aynı himmet yürütülüyor. Kentin her tarafı bayraklarla donatılırken açılışları gerçekleştirilecek olan hizmetler dahi hazır kuzuluk getiriliyor.

Kent trafiğini kocaman ölçüde rahatlatması muhtemel Anıt Köprülü Kavşağı da yarın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan eliyle açılacak. Küşat öncesi eksikliklerin giderildiği köprülü kavşakta hararetli ayrımsız mücahede gerçekleştiriliyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Reisi Zeynel Abidin Beyazgül’ün girişimleriyle şehrin trafiğini rahatlatmak mamacıyla yapımı tamamlanan köprülü gaga ile Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı, İpekyol Bulvarı, Necmettin Cevheri Bulvarı, Atatürk Bulvarı ile 18 Mart Çanakkale Caddesi birbirine bağlanacak.

Share: