Sakarya Büyükşehir Belediyesi el topu takımı Antrenörü Işık: “Buraya bir yürek kazandıracağız”

Sakarya Büyükşehir Belediyesi el topu takımı maharet ekibi ve sporcular öğrencilerle buluşmaya devam ediyor. Çalıştırıcı Mehmet Fatih Işık, “İnşallah Sakarya’da kocaman başarıları elde edeceğiz ve buraya tıpkı kupa kazandıracağız” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi El Topu Takımı, öğrencilerle buluşmaya devam ediyor. Sonuç adına Adapazarı Atatürk Küçük Asya Lisesi’nde öğrencilerle tıpkısı araya mevrut teknik astronomi ve öğrenciler, hem öğrencilerin sorularını yanıtladı hem dahi onlarla alay malay yadigâr fotoğrafı çektirdi. Programda öğrencilerin sorularını yanıtlayan Baş Çalıştırıcı Mehmet Fatih Işık, Sakarya’nın hentbol üzerine çok müstakbel tıpkı seviyede olduğunu aktararak hafta sonu kebir tıpkısı maça çıkacaklarını ve buradan de yengi almayı hedeflediklerini aktardı.

Şehre kupa kazandırmayı hedeflediklerini belirten Işık, “Sporcularımızın disiplinli olmaları ve karakteristik özellikleri bizlerin bu takımı oluşturmasında çok etkisi oldu. Oyuncularımız; kendini temas koşuldu geliştirmiş, yeteneklerini en üst düzeye fehmetmek namına ceht göstermiş ve bizlere bunu kanıtlayarak buralara gelmişlerdir. beherglas oyuncumuzu sizlerin gözetiminde kutlama ediyorum. İnşallah Sakarya’de eke başarıları elde edeceğiz ve buraya bire bir yürek kazandıracağız. Hedeflerimiz çokça balaban. Sizlerin da bize vereceği destek bu konuda çok makro. Ego takımım adına sizlere tıpkısı kat daha teşekkürname ediyorum” dedi.

Öte yandan, hentbola dayalı temas şeyin konuşulduğu etkinliğe Çıban Antrenör Mehmet Fatih Işık ve Burçin Albayrak’ın beraberinde oyunculardan Dusan Medic, Oğulcan Güney, Doğukan Karatay, Valör Vedat Herseklioğlu, Ramazan Döne katıldı. – SAKARYA

Share: