SELIM Parti’li Musannif: Kavim, sandığa giderken katiyen muhasebe yapar

DÜRÜST PARTİ Umumi Komutan Yardımcısı Hayati Musannif, “Sakın endişeli olmayın. Bu budun akilane yapar. Hanay pahalılığı adamın imkanlarını aşıyorsa eleştirecek ama bu budun; kimin vizyoner olduğunu, kimin iş göreceğini, kimin sorun çözeceğini sandığa giderken kesin muhasebesini yapar. O muhasebeye güvenelim” dedi.

AK Tümen Genel Komutan Yardımcısı ve Rize Saylav Hayati Müellif, partisinin Rize Form İlçe Başkanlığı 97’nci Meşveret Meclisi Toplantısı’na katıldı. İsmail Kahraman Firez Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıda konuşan AK Tümen’li Edip, ‘6’lı masa’nın kendileriyle yarışa çıktığını belirterek, “6’lı masa, 6,5’lu masa adına nitelenen kesimin referansı ne? Dile getirdiğiniz sorunları analiz bağlamında ne söylüyorsunuz, elinizde somut bire bir proje var mı? İktidara gelmek ümidi olmayan sevimli, harabati edercesine bereketli keseden savurur. Hep borçları sileceğini, borçlu yurttaş bırakmayacağını söyleyebilir. Bu iktidara gelme ümidi olmayanın müsrif söylemidir. İktidara öksemek; mesul davranmayı gerektirir, mantıklı olmayı gerektirir. ‘Nedir projeniz’ dediğim ahit hangi söylüyorlar? ‘Geliyor gelmekte olan’. Ahır üzerinde saksağan vur beline kazmayı” diyerek konuştu.

Sorumluluklarının aşkın olduğunu kaydeden YANLIŞSIZ Fırka’li Müellif, “Sakın endişeli olmayın. Bu kavim makul yapar. Sahn pahalılığı adamın imkanlarını aşıyorsa eleştirecek amma bu kavim; kimin vizyoner olduğunu, kimin hareket göreceğini, kimin dava çözeceğini sandığa giderken mutlak muhasebesini yapar. O muhasebeye güvenelim. Türkiye’nin 2023’teki bu balaban seçimi, cumhuriyetimizin kuruluşunun 100’üncü yılının sonuç seçimi. Cumhuriyet, bu milletin sunma eşsiz kazanımıdır. Kurtuluş Savaşı, tarihe önceki dünyada yer nazik başarıdır. Onu peşinden cumhuriyet, en nadir kazanımıdır. Cumhuriyet, hepimizin. 100’üncü yılın serencam seçimi, eskimemiş yüzyılın bile önceki seçimi. Tarihsel bakımından bile bu kadar manidar, muhteşem bir seçime akilane gidiyoruz” dedi.Share: