Son An | Araba ile minibüs çarpıştı, 3 hayat yaralandı: Ilçe hatırat kamerada

Sakarya’nın Sapanca ilçesinde otomobil ile servis minibüsünün çarpıştığı kazada 3 sevimli yaralandı. Kaza ajanda düzenlilik kamerasına yansıdı.

Kaymakamlık, Uzunkum Mahallesi Sakarya Caddesi üstünde meydana geldi. Edinilen bilgiye bakarak, S.Ç. idaresindeki 54 SC 244 plakalı Audi ayraç makine ile M.A. idaresindeki 54 S 0944 plakalı servis minibüsü çarpıştı. Çarpışmanın etkisi ile otomobile bulunan E.Y. ve B.Y. ile servis minibüsü sürücüsü M.A. yaralandı. Kazanın bili verilmesi konusunda bölgeye sağlık ve polis güçleri ekipleri irsal edildi. Bölgeye vasıl sağlık ekiplerince önceki müdahaleleri yapılan yaralılar Sapanca Devlet Hastanesine kaldırıldı. Yaralı E.Y. buradaki müdahalesinden sonra Sakarya Toyotasa Evgin Müzaheret Hastanesi’ne gönderme edildi. Polis ekipleri ilçe ile ilişik inceleme başlattı.

Öte yandan, kaza ajanda ise güvenlik kamerasınca saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde; cadde üzerinde aktarılma yapmak üzere yavaşlayan ve ayrımsız müddet yolda bekledikten sonraları çağ amacıyla manevra fail servis minibüsüne, otomobilin çarptığı anlar düzlük aldı. – SAKARYA

Share: