Spor Bacak, Çeltek Üniversitesi spor yapılış ve sahalarına bindi olacak

Yardımcı Üniversitesi’nin sınırlı ve vazıh spor yer ve tesislerine Spor Dip teşkilatının destek olacağı açıklandı.

Yardımcı Üniversitesi marifetiyle yapılan yazılı açıklamada, Spor Dip teşkilatının Çeltek Üniversitesi kapalı ve kemiksiz spor yapı ve sahalarına bindi olması üzere protokol imzalarının atıldığı öğrenildi.

Rektör Prof. Dr. Cenk konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Bilgisizlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu elan önceden üniversitemizi mülakat etti, gençlerle buluştu ve 1 Eylül Yerleşkemiz içerisinde yapımı bitmeme eden stadyumumuzda incelemelerde bulundu. Bu ziyarette Bakanımız Uşak Üniversitesi Kapalı ve Belirgin Spor Alanları ile Stat Tribün yapımında kullanılmak için bizlere esas ayıracaklarının müjdesini verdi. Bu noktada Üniversitemiz ile Spor Mabat Teşkilatı Başkanlığı beyninde benzeri tören düzeni imzalandı. Değme zaman sporu destekleyen ve gençliğin birlikte kayran kayran Bilgisizlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Aşure Ayı Kasapoğlu’na, Spor Göt Teşkilatına ve emeği geçen herkese, şahsım ve Çeltek Üniversitesi öğrencileri namına teşekkür ederim.” dedi.

Deneyimsizlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde yer kayran yurtlar yardımıyla Yardımcı Üniversitesini kazanan öğrencilerin tahaffuz sorunu birlikte yaşamadığını vurgulayan Rektör Prof. Dr. Cenk, “Cahillik ve Spor Bakanlığımızın yaptığı yatırımlar sebebiyle öğrencilerimiz, personelimiz ve Uşak halkımız akıbet sistemlerle donatılmış tesislere eş oluyor, kentimiz gelişiyor. Cahillik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Aşure Ayı Kasapoğlu’nun destekleri ile tamamlanacak olan Yardımcı Üniversitesi Tutkun ve Degaje Spor Alanları ile stat kentimiz ve öğrencilerimiz için haddinden fazla yararlı olacak.” şeklinde konuştu.

Çeltek Üniversitesi öğrencileri Icra Vekili Kasapoğlu’na teşekkürname etti

Yardımcı Üniversitesi 1 Ilkgüz Yerleşkesi içerisinde yapımı bitmeme fail stadyumun Deneyimsizlik ve Spor Bakanlığı’nın desteği ile tamamlanacağını öğrenen öğrenciler Toyluk ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na teşekkürname etti. – ÇELTEK

Share: